Komedyen Cem Yılmaz, yakın zamanda ayrıldığı iddiası ortaya atılan yeni sevgilisi Serenay Sarıkaya ile ilgili gazetecilerin "Serenay Hanım'la ayrıldınız mı?" sorusunu duyunca adeta buz kesti!

CEM YILMAZ MERCEDES PICK-UP

Magazin muhabirlerinin "Cem Bey, Serenay Hanımla ayrıldığınız söyleniyor bir açıklama yapacak mısınız?" sorusuna hiçbir şekilde cevap vermeyen Yılmaz, hızla aracına binip gazetecilerin yanından uzaklaştı.

YILIN BOMBA AŞKI CEM YILMAZ SERENAY SARIKAYA İLİŞKİSİ BİTTİ İDDİASI

Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz aşkı yaza damgasını vurmuştu... İkili, Yunanistan'da startını verdikleri aşklarını Türkiye'de de saklamadan sürdürmüşlerdi. Magazinburada.net Bodrum muhabiri Kamil Sümer tarafından çekilen havuz görüntüleri ise gündemi sarsmıştı. 

Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz'ın birlikte tatil görüntüleri çok konuşulmuştu. O ikiliden flaş iddia geldi.

cem yılmaz serenay sarıkay

ÜNLÜ ÇİFT AYRILDI MI?

Uçankuş'un haberine göre Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya ayrıldı. Çift Kuyucuk’ta gözlerden uzak son tatillerinde ayrılık kararı aldılar. İddialara göre bu beraberlik hem Cem’i hem de Serenay’ı fazlasıyla yıpratmaya başlamıştı.

Ceyda Düvenci ile sevgilisi Güçlü Mete ilk kez ele ele... Ceyda Düvenci ile sevgilisi Güçlü Mete ilk kez ele ele...

Ayrılık teklifi Cem Yılmaz’dan geldi. Serenay Sarıkaya gözyaşlarıyla dinledi Cem Yılmaz’ı ama “hayır” diyemedi. Suyun karşı tarafında Atina’da ateşlenen aşkın ateşi suyun bu tarafında Çanakkale’de söndü. Pek çok iddia var ayrılıkla ilgili… Neler yıprattı bu aşkı ve tarafları? İşte UçanKuş TV’nin ayrılık ile ilgili o iddiaları…

SERENAY'IN ESKİ AŞKI SORUN YARATTI

İddialardan en büyüğü Serenay Sarıkaya’nın Cem Yılmaz’dan önce çok ama çok ünlü bir spor insanıyla olan kısa flörtünün ilişki boyunca çift arasında sık sık krize neden olduğu yolunda.

cem yılmaz serenay sarıkaya

YENİ TEKLİFLER GELMEDİ

Corona günlerinde herkesin işleri sekteye uğramıştı ama yavaş yavaş normalleşme başlamasına rağmen ne Cem Yılmaz’a ne de Serenay’a yeni sezon öncesi proje teklifleri gelmemeye başladı. Reklamların ve ekranların aranılan iki yüzü için somutlaşmış hiçbir yeni iş teklifi ortada yoktu.

serenay sarıkaya cem yılmaz

YIPRANDIKLARINI KABULLENMEYE BAŞLADILAR!

Her daim aranılan, ekranlar için, sahneler için vazgeçilmez olan bu iki isim ciddi anlamda sadece aşkla anılır olmuş, işleri güçleri sürekli ötelemişlerdi. Ve bu ötelemenin faturası yavaş yavaş çıkmaya başlıyordu. Kuşkusuz daha pek çok detay çıkacak, pek çok iddia atılacak ortaya. Ama şimdilik bilinen şu. Yılın aşkı yılın ayrılığı olarak bitti…

Editör: TE Bilişim