Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya aşkı ekonomik dengeleri de bozdu! Cem Yılmaz-Serenay Sarıkaya cephesinden gelen son haberlere göre; Cem Yılmaz, yeni aşkı Sarıkaya'nın eski sevgilisi Muzaffer Yıldırım ile olan tüm ticari bağlarını kopardı. 

CEM YILMAZ DURUMU KABULLENEMEDİ!

Çağlar Söyüncü hayatının imzasını attı! Çağlar Söyüncü hayatının imzasını attı!

SinemaPort’tan Özcan Beylan’ın haberine göre; Serenay Sarıkaya’nın eski sevgilisi Muzaffer Yıldırım ile yıllardır gişe rekorları kıran filmlere imza atan Cem Yılmaz'ın ortaklığı Serenay Sarıkaya yüzünden sona erdi. Serenay Sarıkaya ile aşk yaşayan ve durumu kabullenemeyen Cem Yılmaz, Muzaffer Yıldırım ile ticari anlamda çalışmamaya karar verdi.

NuLook Production’un sahibi Muzaffer Yıldırım, Cem Yılmaz ile uzun yıllar önemli işlere imza attı. İftarlık Gazoz, Deli Aşk, Arif V 216, Ali Baba ve Yedi Cüceler, Son Umut, Pek Yakında, ve Kara Komik Filmler'de işin mutfağında da yer alan ikilinin arasına Serenay Sarıkaya'nın girdiği öğrenildi. Muzaffer Yıldırım'ın Cem Yılmaz'ın aldığı karar sonrası ekonomik olarak da zora girdiği belirtildi. Kara Komik Fimler'in gişede beklenen gişeyi yapmaması nedeniyle zarar eden Muzaffer Yıldırım'ın Cem Yılmaz'ın stand-up şovundan elde edilecek gelire bel bağladığı öğrenildi. Cem Yılmaz'ın ticari ilişkiyi bitirmesi sonrasından maddi açıdan hesapta olmayan kayıplar yaşamaya devam eden Muzaffer Yıldırım aynı zamanda turizm işiyle de ilgileniyor. Bebek Otel'in işletmeciliğini yapan Muzaffer Yıldırım, öncesinde sahibi olduğu Cinemaximum sinemaları ve Mars Dağıtım’ı Koreli CGV şirketine yüksek rakamlarla satarak ticari zekasını kamuoyuna göstermişti.

ZORUNLU MISIR KAVGASI ÇIKMIŞTI

Sinemalarda zorunlu mısır fiyatlarının bilet fiyatlarına yansıtılması ve film yapımcılarına bu paydan bir meblağ ödenmeyecek olması Cem Yılmaz ile CGV Mars Grubu karşı karşıya getirmişti. Mars Entertainment Group’un Kurumsal İlişkiler Direktörü Aslı Irmak Acar’ın verdiği bir röportajda sinema filmlerinin gösterim tarihleri ile ilgili yaşanan sıkıntı sonrası  “‘Cem Yılmaz olmazsa başka Cem Yılmazlar çıkar’… ‘Onlar film çekmezse çekeni bulacağız’… ‘Yeni yasa çıksa da mısır promosyonu yapmaya devam edeceğiz’ açıklamsı Cem Yılmaz'ı sinirlendirmişti. Yılmaz da karşı hamle yaparak "Hayatımda ilk defa gördüğüm bu hanım yeni Cem Yılmaz’lar çıkaracakmış !Yavaş çıkarsın. Hanımefendi hadi bırak Cem Yılmaz çıkarmayı da tüm Türkiye de sinema biletini 15 lira yapmayı teklif ediyorum 40 liraya bilet satmak yok varmısın ? Yoksun tabi...İyi çıkarmalar Cengizi geçiyorum" diyerek tartışmayı alevlendirmişti. 

Editör: TE Bilişim