“Cem Karaca’nın Gözyaşları” filminde yetenekli oyuncu Buçe Buse Kahraman, Cem Karaca'nın hayatında yer alan önemli karakterlerden birini canlandırırken filmdeki güçlü atmosferin bir parçası olarak izleyicilerle buluşacak.

‘’SORUMLULUĞU OLAN BİR ROLDÜ’’

Müzik tarihine yön veren besteleri, liste başı olan şarkıları ve siyasi duruşuyla ön planda olan ama özel hayatıyla ilgili fazla bilgi sahibi olmadığımız Cem Karaca’nın gençliğinde iz bırakan isimlerden birini canlandıran Buçe Buse Kahraman; “Biyografi filmleri, içerisinde yer almak istediğim bir türdü. Bu kadar değerli ve ikonik bir sanatçının hayatı olması ister istemez bana hem Buçe olarak hem de oynadığım karakter açısından birçok sorumluluk yükledi” dedi.

Ajda Pekkan'ın inanılmaz değişimi! Ajda Pekkan'ın inanılmaz değişimi!

Teklifi aldığı anda senaryonun içine çekildiğini ifade eden Buçe Buse Kahraman, rolü hemen kabul ettiğini söyledi. Cem Karaca’nın hayatıyla ilgili bildiklerinin ötesine geçerek derinlikli bir araştırma yaptığını ve karakterini en iyi şekilde canlandırmak için büyük çaba sarf ettiğini ifade eden Kahraman, "Cem Karaca'nın Gözyaşları" filminin izleyicileri etkileyecek bir yapım olduğunu sözlerine ekledi. 

KADRODA ÖNEMLİ İSİMLER

’nu Cem Karaca olarak izleyeceğimiz “Cem Karaca’nın Gözyaşları”nda deneyimli oyuncu Fikret Kuşkan’ı baba Mehmet Karaca, Yasemin Yalçın’ı anne Toto Karaca rolünde izleyeceğiz.

Projede ayrıca Melisa Aslı Pamuk, Meral Çetinkaya, Melisa Döngel, Kubilay Tuncer, Alper Saldıran gibi birbirinden değerli oyuncular rol alıyor..