Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı, Ocak 2019'da Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da nikâh masasına oturmuştu. Dokuz ay evli kalan çift, ani bir kararla boşanmıştı. Kısa süre sonra yeniden bir araya gelen ikili, Şubat 2021'de ikinci kez nikâh masasına oturmuştu. Ancak bu birliktelik de uzun sürmemiş ve ünlü çift 11 Mayıs 2022 tarihinde boşanmıştı.Burcu Kıratlı, önceki gün reklam yüzü olduğu kozmetik markasının Beyoğlu’nda gerçekleşen lansmanında basın mensuplarının karşısına çıktı.

burcu kıratlı

"YEMEK YAPARAK KAFA DAĞITIYORUM"

İş dışında evde köpekleriyle vakit geçirdiğini belirten güzel oyuncu, "Annem, arkadaşlarım ve köpeklerimle ilgileniyorum. Yemek yapmayı çok seviyorum. Yemek yapmak bana iyi geliyor, kafamı dağıtıyorum. Genelde rutinlerim bu şekilde" dedi.

burcu kıratlı

"HAYATIMA KİMSEYİ ALMIYORUM"

Hayatının huzurlu geçtiğini ve ruhunu beslediği bir dönemde olduğunu vurgulayan Burcu Kıratlı, "Uzun süredir hayatımda kimse yok. Kimseyi almıyorum hayatıma, böyle gayet keyifliyim. Aşkın eksikliğini de hissetmiyorum" şeklinde konuştu.

Ajda Pekkan'ın inanılmaz değişimi! Ajda Pekkan'ın inanılmaz değişimi!

"BURCU BOŞANDIKTAN SONRA KÖPEĞİ VERMEDİ"

Geçtiğimiz aylarda yeni şarkısı 'Kedi'nin klip çekimleri öncesi gazetecilerle bir araya gelen Sinan Akçıl, parçanın kendi yaşadığı bir olayı anlattığını söylemişti.

"Aslında şarkıda kedi diyorum ama boşandığım eşim Burcu Kıratlı ile olan köpeğimizin şarkısıdır bu. Burcu ile boşandıktan sonra köpeği bana vermemesinden dolayı yaşadıklarımı anlattım."

burcu kıratlı