Eski sevgilisinin kapısına dayanıp şiddet uygulayan Çağatay Akman'dan flaş hamle! Eski sevgilisinin kapısına dayanıp şiddet uygulayan Çağatay Akman'dan flaş hamle!

Burcu Güneş, geçtiğimiz günlerde Ceyda Düvenci'nin ''Bambaşka Sohbetler'' programına konuk oldu ve annesiyle ilgili şaşırtıcı itiraflarda bulunarak ilk kez özel hayatıyla gündeme geldi.


"Annemin bizim evi araması yasaktı"
Annesi Biga Özkan ve babası Ali Güneş'in o yedi yaşındayken boşandığını ve 18 yaşına kadar annesini hiç görmediğini belirten şarkıcı ''Evin içinde babaannemin maskülen ve otoriter şekildeki davranışıyla büyüdüm. Evde dedem, babam ve babaannem vardı. Annemi sonradan İzmir'de buldum, o zamanlar cep telefonu yok, işyeri numarası yok, bir telefon görüşmesi bile yapamıyoruz.'' dedi.


Ayrıca ''Annemin bizim evi araması yasaktı, babam yeni bir hanımla evlenmişti ve o hanım annemin aramasını istemiyordu. İlk kez anlatıyorum. Anlattığım konular değil bunlar.  Benim hayatımdan çok güzel bir roman çıkar ama, ben anlatabilir miyim bilmiyorum.'' açıklamalarında bulundu.