Ekranların başarılı sunucularından Burcu Esmersoy ile kendisinden 15 yaş küçük sevgilisi Nazım Akmandil'in düğün hazırlıkları tam gaz devam ediyor.

Çiftin düğün tarihi netlik kazandı.

nazım burcuEsmersoy ile 1.5 yıldır beraber olduğu iş insanı Nazın Akmandil güney İtalya’nın Puglia bölgesinde yer alan ultra lüks otel Borgo Egnazia’da 1-4 Eylül tarihleri arasında 3 gün 3 gece sürecek düğünle evlenecek.

Esmersoy, “Evlilik kararını bir yıl önce aldık. Ama otel müsait değildi. Türk usulü araya torpil yerleştirip bir şekilde hallettik. Yoksa otel eylülün ilk haftasını kimseye vermiyor" dedi.

nazım akmandil1

Burcu Esmersoy sevgilisi Nazım Akmandil ile tanışma hikayesini Ceyda Düvenci'ye anlatmıştı:

"Bir sabah 8.15 uçağıyla Berlin'e uçarken, bomboş bir uçakta 2A ve 2B'ye oturduk biz. Boş uçakta yan yana! Uçak kalkmadan uyurum ben, yorucu bir tempoda çalıştığım için hep uyurum ben. Dikine uyuyabilen bir insanım, ne kadar hoş bir çocuk onun yanında uyumayayım şimdi horlarım ben diye, başka yere oturdum. Uçak indi, uçaktan indik, pasaport kuyruğuyla karşılaştım, 1 saat 45 dakika! O kuyrukta 2 tane Türk, konuşmaya başladık. Hikayeyi kimse bilmiyor, ilk kez anlatıyorum."

Hülya Koçyiğit: Yarışmayı ben değil, Ajda kazandı! Hülya Koçyiğit: Yarışmayı ben değil, Ajda kazandı!

Burcu Esmersoy ilk evliliğini İtalyan iş insanı Massimo Cusimano ile, ikinci evliliğini ise Berk Suyabatmaz ile yapmıştı.