Burcu Binici, Bebek sokaklarında yanında bir erkek arkadaşı ile magazinburada.net kameralarına yakalandı. 

burcu binici bebek

Rahat ve sakin tavırlarıyla soruları cevaplayan Burcu Binici, birlikte yürüdüğü erkeğin sevgilisi olmadığını söyledi.

burcu binici bebek

Binici'nin "Tatlı aldık ve bir de kahve alıp birlikte yiyeceğiz" arkadaşlar açıklaması yaparken yanındaki erkeğin ceketini hızlıca giyerek hemen uzaklaşması dikkatlerden kaçmadı.

Sokakta yalnız başına kalan Burcu Binici, "Uzun zamandır dışarı çıkmıyoruz. Bugün öyle kahve içmeye çıktık. Yaptığımız bir şey yok. Evde bol bol spor yapıyorum. Ben fit olmayı seviyorum" diyerek yoluna devam etti.

BURCU ÖZBERK'E DESTEK VERİP HATİCE'Yİ ELEŞTİRMİŞTİ

"Evlenmeyi düşünmüyorum ama kendime güvenirsem babasız bir çocuğu dünyaya getirebilirim. Bu yüzden de yumurtalıklarımı dondurmayı düşünüyorum" açıklamasını yapan oyuncu Burcu Özberk'e tepki şarkıcı Hatice'den gelmişti.

burcu binici

Hatice'nin "Çocuk olacaksa, evlilik şart. Doğmadan çocukların psikolojisini bozmak bencillik” eleştirisine Burcu Binici de dahil oldu.

 Kızılcık Şerbeti'nin 'Apo'su Settar Tanrıöğen'in sağlık durumuna ilişkin yeni gelişme  Kızılcık Şerbeti'nin 'Apo'su Settar Tanrıöğen'in sağlık durumuna ilişkin yeni gelişme

burcu binici

Burcu Binici, "Herkes kendi hayatına baksa keşke. Başkalarının isteklerine yorum yapmak, ne kadar da kolay." yorumuyla meslektaşı Burcu Özberk'e destek olmuştu.