Burcu Binici ile Tankurt Manas, 1 Eylül 2022'de evlenmişti. Çift, Beşiktaş Evlendirme Dairesi'nde hayatlarını birleştirmişti.  Bir süredir boşanma iddialarıyla gündeme gelen Burcu Binici ve Tankurt Manas, evliliklerinde 1 yıl dolmadan ayrılmıştı. Çift, anlaşmalı olarak tek celsede yollarını ayırdı.
Burcu Binici: Allah çarşısına göre pazar versin

"Bazen olmayınca olmuyor"
Oyuncu Burcu Binici önceki akşam Suadiye'deki bir mekan açılışındaydı. Rap’çi Tankurt Manas ile eylülde evlenip martta boşanan Binici "Geçti bitti. Herkesin Allah çarşısına göre pazar versin. Bazen olmayınca olmuyor."

SON DAKİKA: Dilan Polat hakkında flaş karar! SON DAKİKA: Dilan Polat hakkında flaş karar!

"Bilemiyorsun da. Karpuzu eline aldığında anlayamıyorsun ki çürük mü değil mi diye. Yapacak bir şey yok. Ben bitirdim o işleri" sözleriyle eski eşine ağır bir göndermede bulundu.

Burcu Binici: Allah çarşısına göre pazar versin

"Topuklarına sıkarlar"
Karadenizli olan Burcu Binici lahmacun tartışmasına da katıldı. Muhabirlerin “Siz Bodrum sahillerinde 400 TL’ye lahmacun alır mısınız?” sorusuna dikkat çeken bir yanıt verdi.
"Rize’de olsa topuklarına sıkarlar. Mümkün değil bu fiyat benim memleketimde. Tercih meselesi." "Demek ki alıcısı var ki bu rakamı koymuşlar. Bence saçma" cevabını verdi.

Burcu Binici: Allah çarşısına göre pazar versin