Rol adıkları 'Çalıkuşu' dizisinin setinde tanışmalarının ardından 2017 yılında nikâh masasına oturan, 2019'da oğulları Karan'ı kucaklarına alan Fahriye Evcen ile Burak Özçivit; ikinci kez anne ve baba olma mutluluğu 18 Ocak'ta yaşamıştı.

Yapay Zeka Türkiye'nin En Güzel 5 Kadın Oyuncusunu Açıkladı! Yapay Zeka Türkiye'nin En Güzel 5 Kadın Oyuncusunu Açıkladı!

Milliyet'in haberine göre; Özçivit, geçtiğimiz gece Etiler'de bir mekan çıkışı görüntülendi. Set sonrası çorba içmeye geldiğini söyleyen oyuncu, yeni projesi ‘Berber’ hakkında gelen sorulara şöyle yanıt verdi:

Daha çok taze bir proje. Hızlı bir şekilde sete girdik, çekimlerimiz başladı. Proje ile ilgili daha fazla detay vermeyeyim şimdi.

Kuruluş Osman dizisinin de yeni sezona başlayacağını müjdeleyen ünlü isim, “'Kuruluş Osman' dizimiz de yakında sete çıkacak. Bu sezon artık devlet olmak için bir mücadele verilecek. Çok güzel, sürpriz bir sezon bekliyor sevenlerimizi” dedi.

Yaz boyunca eşi Fahriye Evcen ve çocukları ile Bodrum’da tatil yapan Burak Özçivit, “Çok güzel geçti tatilimiz. Çocuklar ile bolca vakit geçirdim. Ben setlerden dolayı döndüm ama onlar hâlâ orada. Ailemi çok özledim. Yoğunluktan dolayı gidemiyorum, dedim artık gelin” şeklinde konuştu.

Çocuklarından da bahseden Özçivit, “Acayipler şu an. O kadar ufak ki şimdi Karan’ın kardeşi, bu yüzden de aralarında bir kıskançlık olmuyor" açıklamasında bulundu.

Amerikalı model Angelina Michelle, Instagram hesabından oyuncu ile görüntülü görüşmesini paylaşmıştı. Üzerine de İngilizce "Türkiye'yi seviyorum" diye yazmıştı. Bu görüntü sosyal medyada yayılınca Burak Özçivit "Yeter artık bizi rahat bırakın" diyerek gerçek görüntüyü yayınlamıştı.

Bu olay hatırlatılan 38 yaşındaki ünlü isim, “Zaten gerekli cevabı verdim. İyi geceler arkadaşlar” demekle yetindi.

Editör: İlayda Dülger