Türk Sanat Müziği'nin Divası Bülent Ersoy, Kuruçeşme konserinin ardından gazetecilere konuştu. Süperstar Ajda Pekkan'a övgüler yağdıran Diva, bazı sanatçıların soyunarak dikkat çektiğini belirtti.

Usta sanatçı Diva; Ajda Pekkan'la birlikte bir tek kendilerinin kaldığını belirterek, "Gençken hadi yaptınız, önemli olan bu yaşlarda yapabilmek, devamını getirebilmektir. Zorla birini çıkarmak için uğraşın çıkaramazsınız. Yok!.. Yetişmiyorda!.. Bir ben ve Ajda kaldık... Biz ikimiz çok farklı bir yerdeyiz." dedi. 

Acun Ilıcalı'nın Eski Eşi Zeynep Yılmaz'ın Villasını 16 Milyon Euro'ya Satışa Çıkardığı İddiası Yalanlandı! Acun Ilıcalı'nın Eski Eşi Zeynep Yılmaz'ın Villasını 16 Milyon Euro'ya Satışa Çıkardığı İddiası Yalanlandı!

Süperstar için "Çok kibar" diyerek övgü dolu sözler söyleyen Diva, "Bir Ajda Pekkan, bir Bülent Ersoy bir daha gelmez! Yetişmiyor da..." dedi. Eskişehir'e konser için yola çıktığını belirten efsanevi sanatçı Bülent Ersoy, günümüzde bazı şarkıcıların göbek deliğine kadar her yerini açmalarına rağmen soyunmaktan öteye gidemediklerini de söyledi. (Magazin Sortie)

Editör: İlayda Dülger