Yasak Elma dizisindeki rolüyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan Eda Ece, 4 yıldır aşk yaşadığı Anadolu Efes'in basketbolcusu Buğrahan Tuncer ile çarşamba akşamı düzenlenen görkemli bir düğünle evlendi.

7,7 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından düğünündeki tüm detayları paylaşan ve eşiyle verdiği pozları da yayınlayan Eda Ece'den beklenen hamle geldi. Şimdilerde eşiyle düğün yorgunluğunu atmak için balayına çıkan güzel oyuncu, Instagram hesabından soyadını güncelleyerek "Eda Ece Tuncer" yaptı.

Buğrahan Tuncer ile evlenen Eda Ece'den düğün sonrası ilk hamle geldi!

'Erkekler çekmecelerinde ped bulundursun' demişti: Ceyda Düvenci'den açıklama geldi! 'Erkekler çekmecelerinde ped bulundursun' demişti: Ceyda Düvenci'den açıklama geldi!

Öte yandan 7 yıldızlı bir otelde evlenen Eda Ece, düğünde iki farklı gelinlik tercih etti. Ece'nin ilk tercihi uzun kollu dar kesin bir gelinlik oldu. Uzun duvak ve toplu saç modeli tercih eden oyuncu, ikinci gelinliğini de aynı dantelli balık kesim bir modelden yana yaptı. Ünlü isim düğününde sonunda ise etek ve bluz giydi.