Ayhan Sicimoğlu, eski çalışanıyla arasında geçen tartışma ve şiddet görüntüleriyle sosyal medyada konuşuluyor. Sicimoğlu'ndan konuyla ilgili açıklama geldi. İşte o sözler: 
"Bir kumpas ve şantaj ile karşı karşıyayım. Videolar montaj ve eksiktir. Bana hakaret edilmiş ve iterek kafa ile vurmaya yeltenilmiştir. Video planlanarak çekilmiştir. Bana yapılan fiziki saldırı kısmı yoktur veya çekilmemiştir." Ayhan Sicimoğlu ayrıca olayın hemen ardından polise şikayette bulunduğunu da söyleyerek kendisinden büyük paralar istendiğini açıkladı.

Bodrum Antik Tiyatro'daki mezara özel koruma Bodrum Antik Tiyatro'daki mezara özel koruma

BANA PARA TEKLİF ETTİ
Samet adlı eski çalışan ise "Kendisi bana ulaştı, Samet'ciğim dedi. Olaya kapatalım. Video kayıtlarını silmeni istiyorum. Videoları yayınlamanı istemiyorum. Videolar karşılığı sana 33 bin lira gibisinden bir para sundu. Videoları sileceğimden, videoları hiçbir yerde yayınlamayacağıma dair. Videoları yayınlarsam da benden 300 bin TL talep edeceğine dair sözleşme yaptı avukatıyla birlikte. Ve sözleşmeye kendi el yazımla birkaç madde ekletmek istediğini söyledi. Bunu kabul etmediğimi söyledim. Siz beni yolumdan çevirmeye çalışıyorsunuz, Videoları yayınlayıp yayınlayamayacağıma siz karar veremezsiniz dedim. Videoları yayınlayacağıma, haber kanallarına ileteceğimi onlara söyledim" diye konuştu.

Editör: MagazinBurada Editör