Geçtiğimiz günlerde eşi Hazar Amani ile boşananacakları haberleriyle gündeme gelen şarkıcı Sıla Gençoğlu, günler sonra ortaya çıktı. Önceki gece Fulya'daki bir kafede arkadaşlarıyla buluşan Gençoğlu, mekan çıkışı karşısında kameraları görünce panik oldu. Sıla ile aynı araca binen gizemli erkeğin kendini gizleme çabaları ise kafaları karıştırdı.

sıla

Hazer Amani ile evliliklerinde sorun yaşadıkları iddia edilen şarkıcının keyfi yerindeydi.

YÜZÜNÜ GİZLEDİ

Mekandan biri erkek iki arkadaşıyla beraber ayrılıp aracına binen Sıla, yeni single’ı “İnandım” için “Hayırlı olsun” diyen muhabirlere teşekkür etti. Ancak ayrılık sorularını yanıtsız bıraktı. Aracın ön koltuğuna oturan gizemli erkeğin tavırları ise merak uyandırdı.

sıla

Görüntülenmemek için elleriyle yüzünü gizleyen adam, ardından maskesini takıp aracın güneşliğini indirdi.

sıla

Sıla, bir süredir aşk yaşadığı Hazer Amani ile ocak ayında dünyaevine girmişti. 43 yaşındaki Amani, geçtiğimiz haftalarda koronavirüsten korunmak adına karantinadayken neler yaptıklarını açıklamıştı.

sıla

“GAYET MUTLUYUZ”

“Gayet mutluyuz. En sevdiğimiz şeylerle geçiyor vaktimiz. Yemek yapıyor, müzik dinliyoruz. Mutfakta işimizi bitirip, içeri geçiyoruz. Sonra güzel bir müzik açıyor ve tekrar mutfağa giriyoruz. Sabahları spor yapıyoruz. Güzel geçiyor. Bu işin ekonomik kısmı olmasa, bırakın birkaç ayı bir sene bile evde durulur. Güzel okuma alışkanlıkları olanlar bu dönemde sıkılmaz” ifadelerini kullanmıştı.

ÖZEL HABER: Kızılcık Şerbeti’nin Damat Umut’u Serkan Tınmaz’dan çok konuşulacak sözler! ÖZEL HABER: Kızılcık Şerbeti’nin Damat Umut’u Serkan Tınmaz’dan çok konuşulacak sözler!

sıla