Mucize Doktor isimli dizide rol alan oyuncu Onur Tuna'nın sosyal medya fenomeni Yağmur Karabal'la aşk yaşadığı iddia edildi.

onur tuna

“Mucize Doktor” dizisinde hayat verdiği Ferman karakteriyle kariyerindeki yükselişini sürdüren Onur Tuna temmuz ayında başlayacak çekimler öncesi tatile çıktı. Tuna’nın tatilde yalnız olmadığı, sunucu Yağmur Karabal’ın da yakışıklı oyuncuya eşlik ettiği ortaya çıktı.

yağmur karabal

FOTOĞRAF ELE VERDİ

Birbirinin objektiflerine poz veren ikiliyi Kaputaş Plajı'ndan yaptıkları paylaşımlar ele verdi.

yağmur karabal kaputaş plajı

ONUR TUNA İLE AŞK YAŞADIĞI İDDİA EDİLEN YAĞMUR KARABAL KİMDİR?

Mucize Doktor dizisinin Ferman'ı Onur Tuna ile aşk yaşadığı konuşulan Yağmur Karabal, gündemin en çok merak edilen isimlerinden biri oldu.

yağmur karabal kimdir

Güzelliği ile de fazlasıyla dikkat çeken Yağmur Karabal 17 Haziran 1992 yılında dünyaya geldi. Ankara Üniversitesi İtalyan Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu olan Yağmur Karabal, Yüksek Lisans eğitimini TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde tamamladı.

yağmur karabal plaj

YAĞMUR KARABAL SPOR MUHABİRLİĞİ YAPIYOR!

Onur Tuna'nın yeni sevgilisi olduğu söylenen Yağmur Karabal hakkında yaşından sonra en çok merak edilen konulardan biri de mesleği oldu. Onur Tuna ile tatil pozları ortaya çıkan Yağmur Karabal, muhabirlik yapıyor.

yağmur karabal kimdir foto

ÖZCAN DENİZ'LE DE AŞK YAŞADI!

yağmur karabal resim

BJK TV spor kanalında spor muhabiri olarak çalışan Yağmur Karabal'ın tam ismi Burce Yağmur Karabal.

burce yağmur karabal

Sosyal medya hesabı 321 bin kişi tarafından takip edilen Yağmur Karabal'ın adı daha önce şarkıcı Özcan Deniz'le de aşk dedikodularına karışmıştı.

yağmur burce karabal magazinburada.net