ATV’nin başarılı dönem dizisi Bir Zamanlar Çukurova’da başrol oyuncusu diziden ayrılmaya hazırlanıyor. Perşembe akşamları ekranlara gelen sevilen dizinin yeni sezonu izleyenlerle buluştu. Dizinin başrol oyuncuları arasında bulunan Vahide Perçin’in ilerleyen bölümlerde diziden ayrılacağı öğrenildi.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Flaş Ayrılık!
Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Murat Ünalmış gibi isimlerle başrolü paylaşan usta oyuncu Vahide Perçin, Hünkar Yaman karakteri ile ekranlara damga vuruyordu. Dizinin yeni sezonuna Nazan Kesal, Sevda karakteriyle katılırken, iki kadının mücadelesinin ekran başına kilitlemesi bekleniyor.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Flaş Ayrılık!
Tv1000’in haberine göre; Vahide Perçin 71. bölümde diziye veda edecek. Nazan Kesal’ın güçlü bir kadın oyuncu olarak katıldığı dizide Vahide Perçin’in ayrılışı için zemin hazırlandığı öne sürüldü.
Usta oyuncunun diziden ayrılacağı haberleri sosyal medyaya da yayılmaya başlayınca, dizinin izleyenleri tepki gösterdi. İzleyenler, Vahide Perçin’in diziden ayrılmasının dizinin reytinglerini etkileyeceğini düşünüyor. Öte yandan Hünkar karakterinin öldürülerek dizideki hikayesine son vereceği öğrenildi.

Islah evinden fotoğrafı ortaya çıktı Islah evinden fotoğrafı ortaya çıktı

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Flaş Ayrılık!

Editör: TE Bilişim