Son yolculuğuna uğurlanan oyuncu Seda Fettahoğlu'na büyük vefasızlık! Son yolculuğuna uğurlanan oyuncu Seda Fettahoğlu'na büyük vefasızlık!

2017 yılına ait olan ve bir kadının deniz kenarında, bikini ile namaz kıldığı görüntülerin kendisine ait olduğunu söyleyenlere tepki gösteren Buket Aydın, ortaya atılan iddialar hakkında adeta ateş püskürdü. 

Bikiniyle namaz kıldığı iddia edilen Buket Aydın açtı ağzını yumdu gözünü! Seçimi kazanamadıysanız...

Görüntülerin kendisi ile ilişkilendirilmesini "Karalama kampanyası" olarak nitelendiren Aydın, "Normalde böyle şeylere cevap vermem ama kantarın topuzunu iyice kaçırdınız. Google'a 'Bikiniyle namaz kılan kadın' yazın. 2017'ye ait görüntüler çıkacak. Birtakım pislik, troll hesaplar almışlar bu görüntüleri, 'Buket Aydın bikiniyle namaz kılıyor' diye paylaşmışlar. Kadının benimle alakası yok, hiçbir şekilde bana benzemez. Abuk subuk iftira, karalama kampanyası. Ya kardeşim bıkmadınız mı kumpasçılıktan, bıkmadınız mı kasetçilikten, bıkmadınız mı iftiradan?" dedi. 

Bikiniyle namaz kıldığı iddia edilen Buket Aydın açtı ağzını yumdu gözünü! Seçimi kazanamadıysanız...

"Bütün seçim dönemi sizin bu rezilliklerinizle geçti, hala devam ediyorsunuz" diyen Aydın, açıklamasına şöyle devam etti: "Kaybettiniz ya, sorumlusu ben değilim. Ben hiçbir zaman taraf olmadım. Her zaman seçim dönemi boyunca gerçekleri söyledim. Ne dediysem de hepsini acı acı biçimde yaşadınız. Şimdi katlanamadığınız için türlü türlü iftiralar atmaya kalkıyorsunuz. Gerçekten aşağılık ve haysiyetsizsiniz. Hepinize dava açıyorum. Tabii ki terör örgütü olmaktan yurt dışında yaşamıyorsanız, işlem başlatabilecek TC makamları size. Rezilliğinizde boğulun inşallah."