Ünlü tenisçi Elena Rybakina, Bodrum'da tatilde Ünlü tenisçi Elena Rybakina, Bodrum'da tatilde

Koronavirüs salgını nedeniyle farklı bir sektöre atılan ünlü şarkıcı Doğuş, kendisine ait bir kozmetik marka çıkardı. 

Çıkardığı marka için tanıtım gecesi düzenleyen ünlü şarkıcı, gecenin sonunda gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Besteleri Çalınan Doğuş'tan 'Yeni Nesil Şarkıcılara' Ağır Gönderme

“HALKA 500 LİRAYA PARFÜM SATAMAZSIN..”
Kozmetik alanında ses getireceğini söyleyen Doğuş, kaliteli ürünler çıkarttıklarını belirtti. Doğuş, projenin yaklaşık 6 aydır var olduğunu vurgulayarak, “Yurt dışı firmasıyla çalışıyoruz. Birçok ünlü markalarla yol alacağız. Kalite benim için önemli, kalitesiz bir ürün asla çıkarmam ve ucuz çıkması içi özellikle baskı yapıyorum. Beni seven kitle genelde halk… Halka 500 liraya parfüm satamazsın.

“SANATÇILAR PANDEMİDE NE YAPACAĞINI ŞAŞIRDI..”
Koronavirüs salgınında sanatçılar olarak ne yapacaklarını şaşırdığını ifade eden Doğuş, ürünlerinin yakın bir zamanda pazara çıkacağı müjdesini verdi. Kozmetik sektörüne atılan diğer sanatçı arkadaşlarına da başarı dileyen Doğuş, “Eskiden konserlere gidiyorduk, film çekiyorduk ama şu anda arayış içindeyiz. Kendimizle alakalı da değil, ekibimiz kalabalık herkes evine ekmek götürüyor. O yüzden çalışmak zorundayız” ifadelerini kullandu.

Besteleri Çalınan Doğuş'tan 'Yeni Nesil Şarkıcılara' Ağır Gönderme

“İNŞAATTA ÇALIŞTIM, SİMİT SATTIM, SU SATTIM..”
Doğuş, yaptığı her işte iddialı olduğunu belirterek, “Ben çok çabalayarak geldim. Hiçbir işimi şansa bırakmadım. İşportacılık, ayakkabı boyacılığı, inşaatta çalıştım, simit sattım, su sattım, poşet sattım… Şimdi bunlar insanlara çok yabancı şeyler. Bunlarla gocunmuyorum tam aksine gurur duyuyorum. Temiz bir sayfa açtım” diye konuştu.

“YENİ NESİLDEKİ ARKADAŞLARIN BÖYLE BİR SIKINTISI VAR..”
Son dönemde şarkıları çalınan ünlü şarkıcı, durumun yargıya intikal ettiğini belirtti. Şarkıyı çalanlarla ilgili isim vermeyen Doğuş, “Bunun Adın Yürekler Derler” ve “Ding Dong” adlı eserlerimi yeni nesil arkadaşlar kullanmışlar. Söz değil ama müzikleri ‘çorlanmış’. Yeni nesildeki arkadaşların böyle bir sıkıntısı var. Konuyla ilgili daha fazla konuşmak istemiyorum” dedi.

Besteleri Çalınan Doğuş'tan 'Yeni Nesil Şarkıcılara' Ağır Gönderme

CEM YILMAZ’DAN HER ŞEY BEKLENİR..”
Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın evinde stüdyo kurmasıyla ilgili fikirleri sorulan Doğuş şu ifadeleri kullandı:
“Cem Yılmaz’dan her şey beklenir. Nota bilgisi var. Herif süper bir beyin. Başarılar diliyorum, şarkıya ihtiyaç duyarsa yanındayım. Cem çok güzel bir adamdır. Hiçbir zaman adamlığını bozmamıştır. Hep saygı duyarım, yıllar önce tanıştım kendisiyle. Biz eskiyiz ve eskiler iyidir. Bu demek değildir ki yeniler kötüdür. Yenilerde sadece saygı problemi var. Saygı veren benden her zaman saygı alır.”

“BUNLARIN İNSAN OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM..”
Bir dönemler yaptığı çıkışlarla sık sık gündeme gelen ünlü şarkıcıya kadına şiddet konusundaki tutumu soruldu. Doğuş, “Ben yıllardır artık söylemekte dilimde tüy bitti. Kadına, çocuğa ve hayvana yapılan şiddete bütün ayarlarım bozularak karşı duruyorum. Bunu yapanların insan olduğunu düşünmüyorum. İnsanlarsa da bunlar kötü doğuyor” cevabını verdi.

Besteleri Çalınan Doğuş'tan 'Yeni Nesil Şarkıcılara' Ağır Gönderme

“KAÇ DEFA İÇERİ GİRİP ÇIKTIĞIMI BİLMİYORUM..”
Doğuş, bir muhabirin kendisine sorduğu “Kadına, çocuğa ve hayvana şiddet uygulayan birisi elinize geçse ne yaparsınız?” sorusuna, “Benim 2 tane çocuğum var ve onları büyütmek istiyorum. 14 yaşından 22 yaşına kadar içeri kaç defa girip çıktığımı bilmiyorum. Bu yüzden ben bu mevzuların bana sorulmasını istemiyorum. Hayatımın her döneminde dolu geziyorum” sözleriyle cevap verdi.

Editör: TE Bilişim