33. Best Model Türkiye Yarışması'nın kazananları belli oldu. 33. Best Model Türkiye Yarışması finali önce akşam Fişekhane'de gerçekleşti. 33. Best Model Türkiye Yarışması'nda kadınlarda birinciliği Melisa İmrak, erkeklerde ise Oğuzhan Bolat kazandı.

best model

33. Best Model Türkiye Yarışması finali önce akşam Fişekhane'de gerçekleşti. 25 kadın, 25 erkek finalistin Best Model Türkiye olmak için podyuma çıktığı gecede podyumda maske önlemi dikkat çekti. Umut Akyürek, Yılmaz Morgül ve Emre Kaya'nın sahne aldığı törende, Best Model Organizasyon Komitesi, finalistler ve jüri üyeleri Erkan Özerman'a sürpriz bir doğum günü kutlaması yaptı.

best model

Sivilcelere Karşı 5 Doğal Yöntem! Sivilcelere Karşı 5 Doğal Yöntem!

KAZANANLAR BELLİ OLDU

3. Best Model Türkiye birinciliğini, kadınlarda Melisa İmrak, erkeklerde ise Oğuzhan Bolat kazandı. İkinciliği, Deniz Çatalbaş ve Yekta Baki, üçüncülüğü Sena Küçük ve Emre Özcanan kazandı.

best  model

Best Photomodel Melissa Aslan, Mustafa Saraçoğlu olurken; Best Grace Merve Yıldırım, Best Gentleman de Metehan Onay oldu.

best model

Öte yandan birinci seçilen Melisa İmrak'ın 15 yaşında olduğu öğrenildi. Yarışmada katılım şartlarına göre; 18 yaşından küçüklerin ailesinden muvaffakatname alma zorunluğu bulunuyor. 1,80 metre boyundaki İmrak'ın da bu sayede yarışmaya başvurduğu öğrenildi.

melisa

İZİN BELGESİNİ PAYLAŞTI

“Dünyada ‘15 yaşında olduğu için yarışmaya katılamaz’ diye bir kural da engel de yok. Simge Tertemiz de bu yarışmada 15 yaşındayken birinci olmuştu. 18 yaş altı bir yarışmacı, ailesinden noter tasdikli izin belgesi alması gerek” diyen Erkan Özerman, İmrak’ın noterden alınan aile izin belgesini paylaştı.

melisa

Editör: TE Bilişim