Kızılcık Şerbeti'nin 'Apo'su Settar Tanrıöğen'in sağlık durumuna ilişkin yeni gelişme  Kızılcık Şerbeti'nin 'Apo'su Settar Tanrıöğen'in sağlık durumuna ilişkin yeni gelişme

"HER ŞEY YOLUNDA"

Oyuncu Berrak Tüzünataç önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Elinde kahvesi ile mağazaları gezen Tüzünataç objektiflere yansıdı. Muhabirler ile ayaküstü sohbet eden oyuncu, "Bu aralar spor yapıyorum ve sanatla uğraşıyorum, vakit buldukça da arkadaşlarımla bir araya gelerek keyifleniyorum. Yani gördüğünüz gibi her şey yolunda" dedi. 

"ŞİMDİLİK ÖYLE BİR PLANIM YOK"

Muhabirlerin, "Yakın arkadaşlarınız Umut Evirgen ve Alina Boz'un düğününde çok mutlu görünüyordunuz. Size ne zaman sıra gelecek?" sorusuna Tüzünataç, "Benim şimdilik öyle bir planım yok, bekar arkadaşları temsil etmek bana düşüyor. Hayatımda da zaten kimse yok. Yalnız olmaktan keyif aldığım bir dönemdeyim" diyerek cevap verdi. Berrak Tüzünataç: Yalnız olmaktan keyif alıyorum Senaryo okuduğunu ve gelen teklifleri değerlendirdiğini söyleyen oyuncu yakın arkadaşı Özge Özpirinçci'den övgüyle bahsedip "Onun hayranı ve fanıyım" dedi. (Milliyet)