Kanal D'nin salı akşamlarına damga vuran dizisi Üç Kız Kardeş’te Özgü Kaya ile birlikte başrolü paylaşan Berker Güven önceki akşam Cihangir'de objektiflere yansıdı.

berker güven

"BOŞUNA ISRAR ETMEYİN"

Nihal Ylçın’la (42) aşk yaşayan Güven, basın mensuplarının sevgilisi ile röportaj yapmak istemesi üzerine, "Nihal gelmez arkadaşlar. O magazin evmiyor, boşuna ısrar etmeyin. Bana sorun, ben cevaplayayım" dedi.

berker güven

"SOMER KAOSTAN BESLENİYOR"

Üç Kız Kardeş hakkında konuşan 29 yaşındaki oyuncu, "Dizi çok iyi gidiyor, çekimler için Ayvalık'a gidip geliyorum. Yoğun çalışıyoruz. Dizideki Somer'in hayatı ile Berker'in hayatı aynı değil. Somer kaostan beslenen bir adam, hiç alakamız yok" açıklamasını yaptı.

berker güven

"BABA OLACAK YAŞTA DEĞİLİM"

Acun Ilıcalı’dan büyük kızı Banu'ya duygusal yeni yaş mesajı… Acun Ilıcalı’dan büyük kızı Banu'ya duygusal yeni yaş mesajı…

Muhabirlerin 'evlilik' sorusuna Berker Güven, "Evlilik bir insanın doğrultusunda olmamalı. Çocuk istiyorsanız evlenirsiniz. Ben Nihal'i çok seviyorum, şu anda bir çocuk istemim yok. Ben kendime zar zor bakıyorum. Daha çok gencim, baba olacak yaşta değilim, çok zaman var" cevabını verdi.

nihal

"NİHAL'LE SEVE SEVE AYNI PROJEDE OLURUM"

Ünlü isim, "Sevgilinizle aynı projede yer alır mısınız?" sorusu üzerine ise "Hayranlıkla değerlendiririm. Nihal'in oyunculuğunu çok seviyorum, seve seve" ifadelerini kullandı.