İrem Derici ile kendisinden yedi yaş küçük eski Survivor yarışmacısı Atakan Işıktutan'ın birlikteliği uzun ömürlü olmamıştı. Aşk oldu pozlar veren ikili, geçtiğimiz eylül ayında ilişkisini noktalamıştı.

36 yaşındaki şarkıcı, "İşler pisleşmeden ve birbirimize hırçınlaşmadan ayrılık kararı aldık. 3-4 konserin ardından sevdiğin adama vakit ayıramıyorsun. Genelde ilişkilerim kavga ve gürültüyle bitiyor. Bu sefer böyle olsun istemedim çünkü Atakan çok değerliydi benim için, hâlâ da öyle" demişti.

Barış Arduç Formula 1 yarışlarını Abu Dhabi'de takip etti! Müzeleri gezmeyi de ihmal etmedi.. Barış Arduç Formula 1 yarışlarını Abu Dhabi'de takip etti! Müzeleri gezmeyi de ihmal etmedi..

6556f2d686b24a0bd0dc6d61

ATAKAN'I ÇABUK UNUTTU!

Ünlü popçunun, ayrılıktan kısa bir süre sonra yönetmen ve fotoğrafçı Gökhan Fırat'la aşk yaşamaya başladığı ortaya çıkmıştı. Sevgilisinin kendisine sımsıkı sarıldığı bir kareyi sosyal medya hesabından paylaşan Derici, "Ve özlediğinde hırçınlaşanlar vardır" mesajıyla aşkını ilan etti.

6556f1cb86b24a0bd0dc6d5c

"ORASI KULİSİM, KİME NE?"

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen ünlü isim, son olarak Özgür Aras’ın Harbiye’de açtığı yeni kulübü Ev adlı mekânda ‘Ev partisi’ konseptli bir davet verdi.Şarkıcı, bir konserden sonra alkol aldığı bardakları kırmasının eleştirilmesiyle ilgili, “Kıt, beyinsiz ve geri zekâlı kimse benim yolumdan geçmesin, rica ediyorum. Orada bir mizansen var. Orası kulisim, kime ne?” ifadelerini kullandı.

6556f1da86b24a0bd0dc6d5e

"BENİ KISKANANLARA SESLENİYORUM"

“Beni kıskananlara sesleniyorum” diyen şarkıcı; şöyle konuştu:

"Bu parayla alakalı değil, benim özgürlüğümü kıskanıyorlar. Herkes neyin, ne olduğunu biliyor da üç kişi prim yapacak diye ne hakkımı, ne emeğimi ne paramı yedirmem. Alnını karışlarım adamın! Gitgide şu anda sinirlerimi had safhaya çıkarıyorlar."