Cannes'a giden ünlüleri eleştirmişti: Esra Dermancıoğlu’nun tuvalet pozları olay oldu! Cannes'a giden ünlüleri eleştirmişti: Esra Dermancıoğlu’nun tuvalet pozları olay oldu!

Bendeniz Posta’dan Alev Gürsoy Cimin’e verdiği bir röportajda, Gülşen’e yönelik açıklamalarda bulundu. Sahne kıyafetleri ve sahne danslarıyla gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı, Gülşen ile ilgili ”Arkana iki dansçı kızı koyup adına şov diyemezsin. Bu sadece limiti yükseltmek adına yapılan göz boyamadan başka bir şey değil” diye konuştu.

Şov anlamında görselliğin iyi olduğunu söyleyen Bendeniz, Gülşen’in hatırlatılması üzerine ”Ne şovu yapıyor Allah aşkına? O başka bir şey. Bizde dünya starlarının yaptığı gibi bir şov, öyle bir şov yeri ve öyle şarkılarımız yok. Bizim yaptığımız tarz çok farklı ve şovla alakası yok. Arkana iki dansçı kızı koyup şov yapamazsın. Bunun adına şov diyemezsin. Bu sadece limiti yükseltmek adına yapılan göz boyamadan başka bir şey değil.” dedi.

90’lı yıllardaki gibi ‘popun kralı/kraliçesi’ olmadığını söyleyen ünlü şarkıcı, ”Kraliyet dönemi bitti. Şimdi herkesin eşit olduğu bir dönemdeyiz.  Kalıcı bir şeyler bırakan insanlar hiçbir zaman unutulmaz. Mihenk taşları vardır. Mesela biri herkesin bildiği 20-30 şarkı bırakmışsa, insanlar döne döne onu dinliyorsa, işte o zaman o sanatçıdır.” sözlerine yer verdi.

Editör: TE Bilişim