Bir dönem magazin dünyasının en gözde çiftlerinden biri olarak gösterilen ve 'Bennifer' olarak anılan şarkıcı Jennifer Lopez ile Oscar ödüllü aktör Ben Affleck, 20 yıl önce sürpriz bir ayrılık yaşamıştı. Yıllar sonra yeniden ilişkilerine bir şans daha tanıyan ikili, aşklarını bu kez geçtiğimiz hafta nikah masasına taşımıştı.

Ben Affleck balayında gözyaşlarına boğuldu

Böyle protesto görülmedi: Cate Blanchett Cannes’da! Böyle protesto görülmedi: Cate Blanchett Cannes’da!

Evlilik işlemlerini Las Vegas Nevada'ya bağlı Clark County'de gerçekleştiren Lopez ve Affleck, sürpriz nikahın ardından, balayı tatili için soluğu Paris'te aldı.

Ünlü çifte, Affleck'in Jennifer Garner ile evliliğinden dünyaya gelen çocukları, Violet ile Seraphina ve Jennifer Lopez'in ikizlerinden Emme de eşlik ediyor. 

Ben Affleck balayında gözyaşlarına boğuldu

Jennifer Lopez ve Ben Affleck, çıktıkları tatilden kelimenin tam anlamıyla defalarca kez "genç aşıklar" gibi görüntülendi. Birbirlerinin ellerini bir an bile bırakmayan Lopez ve Affleck, sokaklarda sarmaş dolaş gezerken, banklarda oturup öpüşürken objektiflere yansıdı. Çift, bir başka deyişle "aşk şehri" olarak anılan Paris'in tam olarak hakkını verdi.

Ben Affleck balayında gözyaşlarına boğuldu

BALAYINDA GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Ünlü çift, balayı sırasında bir başka mutlu olayı daha kutladı. İkili, 24 Temmuz'da 53. yaşına giren Lopez'in doğum günü için Eyfel Kulesi manzaralı bir restoranda yemek yedi. İşte o kutlama sırasında da çift arasındaki romantizm doruk noktasına çıktı. İddialara göre; Ben Affleck, öylesine büyük bir aşk ve mutlulukla dolup taştı ki duygularına hakim olamayıp gözyaşlarına boğuldu.

Jennifer Lopez de elini eşinin yanağına koyarak gözyaşlarını sildi, sonra da başını tutup göğsüne yasladı ve Affleck'i sakinleştirmeye çalıştı.

Editör: TE Bilişim