Dünya futbolunun yetiştirdiği en önemli yıldızların başında gelen David Beckham, sakin bir hayat sürmesine rağmen oğlunun zaman zaman yaptığı çıkışlar nedeniyle dünya basınında haber oluyor.

SON HAREKETİ ŞOK ETTİ

23 yaşındaki Brooklyn Beckham'ın son hareketi de hem babasının hayranlarını hem de takipçilerini şaşkınlık içerisinde bıraktı. Brooklyn, eşi Nicola Peltz ile üçüncü evlilik yıl dönümlerini, karısının çıplak fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak kutladı. Fotoğrafta, genç kadının ayna önünde çıplak şekilde durduğu ve göğüslerini elleriyle kapattığı görüldü.

Beckham'ın oğlu eşiyle evlilik yıl dönümlerinde karısının çıplak fotoğrafını paylaştı!

"3 YIL GEÇTİĞİNE İNANAMIYORUM"

Brooklyn paylaştığı fotoğrafa ise, "Bu fotoğrafın üzerinden 3 yıl geçtiğine inanamıyorum. Sanki tüm hayatım boyunca seni tanıyormuşum gibi hissediyorum. Diğer yanım, en iyi arkadaşım, mükemmel eşim, yıl dönümümüz kutlu olsun. Bu hayatı sensiz yaşayamazdım" notunu düştü. Fotoğrafa kısa süre içerisinde binlerce beğeni geldi.

Kanye West'in kendi tasarladığı dişlerin bedeli dudak uçuklattı! Kanye West'in kendi tasarladığı dişlerin bedeli dudak uçuklattı!

İşte o fotoğraf:

Beckham'ın oğlu eşiyle evlilik yıl dönümlerinde karısının çıplak fotoğrafını paylaştı!