Başak Dizer eşi Kıvanç Tatlıtuğ'a olan aşkını dile getirdi  

Modacı, Marie Claire dergisine konuştu. Dizer, "Onunla inanılmaz gurur duyuyorum ve bunu her zaman dile getiriyorum. Çok beğenilen bir eşe sahip olmak ise beni daha da gururlandırıyor" dedi.

Başak Dizer aşkını cümle aleme haykırdı

Acun Ilıcalı’dan büyük kızı Banu'ya duygusal yeni yaş mesajı… Acun Ilıcalı’dan büyük kızı Banu'ya duygusal yeni yaş mesajı…

Başak Dizer, 2016 yılında Kıvanç Tatlıtuğ ile nikah masasına oturmuştu. Çift, geçtiğimiz sene çocukları Kurt Efe'yi kucaklarına almıştı.

Show TV ekranlarında yayınlanan Aile dizisinde Aslan Soykan karakterine hayat veren ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un rol arkadaşı Serenay Sraıkaya ile öpüşme sahnesinin eşi Başak Dizer’i sinirlendirdiği ve evlikliklerinde kriz çıktığı iddia edilmişti.

serenay-sarıkaya

Bu iddialar sonrası Tatlıtuğ, evde de sette de keyifler yerinde diyerek çıkan haberlere yanıt verdi. Çok geçmeden iddiaların asılsız olduğunu gösteren bir başka detay daha ortaya çıktı. Başak Dizer’in eşi Kıvanç Tatlıtuğ ve Devin karakterine hayat veren Serenay Sarıkaya’nın dizideki stil danışmanı olduğu öğrenilmişti.

Tüm bu detaylar evlilikte kriz iddialarının gerçeği yansıtmadığını gösterdi.

Başak Dizer aşkını cümle aleme haykırdı3