Barış Arduç son olarak, Alparslan: Büyük Selçuklu dizisiyle ekranlarda yer almıştı. Arduç’u Alparslan olarak izlediğimiz dizi geçtiğimiz sezon çok izlenmişti. Dizide oyunculuğunu konuşturan Arduç’un kadrodan ayrılmasıyla yeni projesi merak konusu olmuştu.

Acun Ilıcalı'nın Eski Eşi Zeynep Yılmaz'ın Villasını 16 Milyon Euro'ya Satışa Çıkardığı İddiası Yalanlandı! Acun Ilıcalı'nın Eski Eşi Zeynep Yılmaz'ın Villasını 16 Milyon Euro'ya Satışa Çıkardığı İddiası Yalanlandı!

Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Barış Arduç'un adresi belli oldu, ünlü isim yeni sezona bomba gibi giriş yapacak.

ANLAŞMA TAMAM, PARTNERİ NET DEĞİL

Dizi ve film sektörünün başarılı aktörü Barış Arduç ailesiyle yaptığı kısa bir yaz tatilinin ardından setlere dönmeye hazırlanıyor. Yeni projesi heyecanla beklenen yakışıklı oyuncu bu kez bambaşka bir rolle geliyor.

En çok iş teklifi alan oyuncuların başında gelen Arduç, sektörün önde gelen yapım şirketlerinden OGM Pictures’la el sıkıştı. Başarılı oyuncu, şirketin Star TV için çekeceği yeni iddialı dizisinde başrol oynayacak. Böylece Arduç, kariyerindeki ilk büyük yükselmeyi yaşadığı “Kiralık Aşk”ı çektiği Star TV’ye yıllar sonra yeniden dönmüş olacak. Arduç’un partnerinin ise henüz belli olmadığı konuşuluyor.

Editör: İlayda Dülger