Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin başrol oyuncusu Barış Arduç, Levent'te aracında objektiflere yansıdı.

Arduç, "Arkadaşlar ile buluştuk. Şimdi de evime gidiyorum. Dizi-ev arası mekik dokuyorum. Gupse ve kızımız Jan Asya da gayet iyiler. Evde beni bekliyorlar" dedi.

barış-gupse

"YİNE ÇEŞME'YE GİDECEĞİZ"
Keyifli halleri ile dikkat çeken yakışıklı oyuncu Basın mensuplarının kendisine yönelttiği sorulara da cevap geldi. "Ailece yaz tatili yapacak mısınız?" sorusuna da yanıt veren ünlü oyuncu Arduç, "Bu yaz tatil yapacağız. Yine Çeşme'ye gideceğiz" dedi.

Ahu Sungur’dan manidar gönderme! 'Yarı çıplak oyunculuk olmaz' Ahu Sungur’dan manidar gönderme! 'Yarı çıplak oyunculuk olmaz'

'Deliha' filminin setinde başlayan arkadaşlıkları aşka dönüşen oyuncu çift Gupse Özay ile Barış Arduç, 29 Temmuz 2020'de Çeşme'de nikah masasına oturmuştu.

Mutlu birliktelikleri süren Özay ve Arduç, geçtiğimiz yıl da kızlarını kucaklarına almıştı.

barış-gupse2

Çerkes olan Gupse Özay, 9 Eylül'de dünyaya gelen kızına Jan Asya ismi vermişti. Jan, TDK'da "Atak, çevik, becerikli, çalışkan, asil soylu bir aileden gelen..."
anlamına geliyor.

Barış gupse bebek

"EVLENDİKTEN SONRA HAYATIMDA BİR ŞEY DEĞİŞMEDİ"
Arduç, ayrıca daha önce, "Evlendikten sonra hayatımda bir şey değişmedi. Yedi yıldır beraberiz, evlilik bizim için sembolik bir şey oldu. Değişen bir şey yok" şeklinde konuşmuştu.

barış gupse 4