Lionel Messi ile Barcelona kulübü arasında yaşanan krizin baş sorumlusu olarak görülüp taraftarın hışmına uğrayan Bartomeu'nun ayrılığı sonrası yeniden başkanlığa aday olan Joan Laporta Lionel Messi ile ilgili ilginç açıklamalar yaptı.

joan laporta

Laporta, Messi için "Diğer kulüplerden teklif alacağı kesin ama hep böyle teklifler aldı. 2006'da Moratti (İnter başkanı) 250 milyon euro önerdi ama 'hayır' dedi. O zaman Messi ve ailesinin Barça'ya olan hayranlığını gördüm" şeklinde konuştu.

"BARCELONA'DA MESSI'YE KÖTÜ DAVRANILDI" 

Messi'nin "son dönemlerde kulüp yönetiminden gördüğü muameleden büyük hayal kırıklığına uğradığını" öne süren Laporta, "Israr ediyorum, Messi Barça'yı seviyor ve Barça'ya bir fırsat daha vereceğinden eminim. Birbirimize duyduğumuz saygı ve sevgiden, Barça ve kendisi için karar vermesine ve en iyisini yapmasına yardımcı olmak için uygun olduğunda onunla konuşma yeteneğimi kendimde görüyorum" dedi.

lionel messi barcelona

Barcelona'da bu sezon başında yaşanan krizden dolayı takımdan ayrılma kararını revize eden Arjantinli yıldızın henüz sözleşmesini yenilemediği için sezon sonunda veda edeceği gelen haberler arasında...

MANCHESTER CITY TEKNİK DİREKTÖRÜ PEP GUARDIOLA İSTİYORDU 

Messi'nin geçtiğimiz transfer döneminde Manchester City'e gideceği iddia edilmiş ancak Pep Guardiola'nın çok istemesine rağmen kulüpte kalmıştı.

Barcelona ile sözleşmesi 2021'de sona erecek olan Messi'nin sezon sonunda PSG'e transfer olacağı iddia edildi.

pep guardiola lionel messi

MESSI PARIS SAINT-GERMAIN FORMASI GİYECEK

RMC Sport Muhabiri Daniel Riolo, "Çok ciddiyim. Messi önümüzdeki yıl PSG'de forma giyecek" dedi.

paris saint germain

Barış Alper Yılmaz "Adam Kalmadı" diyen Hafsanur Sancaktutan'ı stalkladı Barış Alper Yılmaz "Adam Kalmadı" diyen Hafsanur Sancaktutan'ı stalkladı

Editör: TE Bilişim