Çektiği silah videosuyla hakkında soruşturma başlatılan sosyal medya fenomeni ve güzellik merkezi sahibi Banu Parlak  yeniden gözaltına alındı. Paylaşımda, Banu Parlak'ın belinden bir silahı çıkardığı ve "Benim de; araba, ev gibi değil de böyle meraklarım var. Ne yapalım yani. Çok bekledim bu günü. Ruhsatlı bu arada. Kimse bilmesin, kimseyi de silaha özendirmiyorum" diye konuştuğu görüldü.

banu parlak

EVİNDE RUHSATSIZ TABANCA BULUNDU

Polis ekipleri, Banu Parlak'ın evinde yaptıkları aramada bir adet Glock marka ruhsatsız tabanca ile 9 adet fişek ele geçirdi.

banu parlak

"BENİM DE BÖYLE MERAKLARIM VAR"

Parlak, gözaltına alınmasına neden olan videosunda silahın ruhsatlı olduğunu söyleyerek, "Benim de; araba, ev gibi değil de böyle meraklarım var. Ne yapalım yani. Çok bekledim bu günü. Ruhsatlı bu arada. Kimse bilmesin, kimseyi de silaha özendirmiyorum. Herkesin bir hobisi var arkadaş, her gün deli gibi film izliyorlar değil mi? Mafya babaları havada uçuşuyor. Bizim öyle bir şeyimiz yok yani. Şu an içi bile boş. Seviyoruz yani." ifadelerini kullanmıştı.

BAU Radio Müzik Onair ödüllerine ünlü akını! BAU Radio Müzik Onair ödüllerine ünlü akını!

GÜZELLİK MERKEZİ KURŞUNLANMIŞTI

Öte yandan Banu Parlak, Dilan ve Engin Polat ile yaşadığı tartışmalar sonrasında gündeme gelmiş ve sahibi olduğu güzellik merkezi kurşunlanmıştı.

GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE DE GÖZALTINA ALINMIŞTI

Banu Parlak, husumetli olduğu Dilan Polat ve Engin Polat'ın tutuklanması sonrası, sevincinden dans ettiği bir video yayınlamıştı. Parlak geçtiğimiz günlerde de bir kooperatifle ilgili usulsüzlük nedeniyle gözaltına alınmıştı.

banu parlak