Bade İşçil, önceki gün Baltalimanı'nda görüntülendi.

Hande Erçel ile Hakan Sabancı çifti, düğünde! Hande Erçel ile Hakan Sabancı çifti, düğünde!

Oyuncu, "Yürüyüş yaptım, kendime hedef koydum İstinye’ye gidip alışveriş yapıp geri geleceğim diye. Ama çok sıcak, yüküm de biraz ağır oldu, bisikletimin sepetime koydum yükümü geldim” şeklinde konuştu.

bade işcil1

Boğaz'da gezerken sokağa atılan çöplere sosyal medya hesabı üzerinden sitem dolu sözler sarf eden İşçil, "Balık tutuyorlar. Arada ben de tutuyorum oğlum da çok seviyor. Biz de tutalım yiyelim falan diye. Tamam tutmaya tutalım ama bazen burası çok kalabalık oluyor, insanımız bayram oluyor. Hafta sonu oluyor burada yiyorlar, içiyorlar. Çekirdekleri çitleyip yerlere atıp bırakıp gidiyorlar” dedi.  

Çöpleri kendisinin elinden geldiğince topladığını söyleyen İşçil, "Sigara izmaritlerini toplamıyorum, dürüst olayım. Atılan kancaları topluyorum özellikle. Sokak hayvanları var, kediler, köpekler. Kendi köpeğim de var. Buraya atılan kancalar batıyor. Bir iki kere benim köpeğime de takıldı. Ben o gün mesajı paylaşırken daha duyarlı olmalarını istedim. Çünkü o kancalar girdiği zaman çıkmamak üzere olduğu için çok zarar verir, parçalar çıkarken" diye konuştu.

bade işcil-1

Tatilin büyük bir bölümünü Bodrum’a geçiren Bade İşçil’e Bodrum’un pahalılığı ve lahmacun fiyatlarının 475 TL’den satılacağı haberleri hatırlatılınca, "Ben lahmacunumu evde yapar, gider beach’te yerim. Mutfakta yetenekliyim” dedi.