CIVAOĞLU’NUN YAZISININ BİZİM LİGİ ETKİSİ OLUR MU?

Güneş Gazetesi’nde yıllarca Genel Yayın yönetmenliğimi yapan büyük usta Güneri Cıvaoğlu’nun Milliyet’deki bugünkü yazısını hem keyif alarak hem yeni şeyler öğrenerek okudum. Fransa Cumhurbaşkanlığı için Macron ve ikinci turda yarışacağı -aşırı sağ aday- Marine Le Pen’in TF1 ve France2’de yayınlanan tartışma programı için iki tarafın danışmanları saatlerce bir araya gelip yayında stüdyodan ne tür detayların gösterilip, ne tür detayların ekrana gelmeyeceğini saatlerce tartışmışlar. Le Pen su içerken veya dosyalarına bakarken görüntülenmek istememiş gibi pek çok detayı Güneri Civaoğlu’nun yazısında keşfedebilirsiniz.

İbrahim Tatlıses, ameliyattan sonra konser verdi İbrahim Tatlıses, ameliyattan sonra konser verdi

Aziz Yıldırım neye kızardı? Fatih Terim yayında neyi istemezdi? Aybars Hünalp, spor dünyasının ünlülerinin “özel” taleplerini yazdı

Bir spor yayıncısı olarak beni ilgilendiren, yıllardır kulüplerin maçların yayını sırasında görünmesini istemediği detaylar. Digitürk’de yıllarca Haber Müdürü olarak görev yaptım. Fenerbahçe’nin eski başkanı Aziz Yıldırım maç sırasında kendisinin tribünden görünmesini istemezdi. Keza Türk Futbolunun önemli kilometre taşlarından Fatih Terim yedek kulübesinin yanına mikrofon konulmasına tepki gösterirdi.

Aziz Yıldırım neye kızardı? Fatih Terim yayında neyi istemezdi? Aybars Hünalp, spor dünyasının ünlülerinin “özel” taleplerini yazdı

Halen çalıştığım D-Smart’da her hafta İspanyol La Liga tarşılaşmalarını yayınlıyoruz. La Liga maçlarının hiç birinde gösterilmeyen başkan da yok teknik direktör de. Acaba Futbol Federasyonu yeni ihale süresince bunu da standard olarak oturtsa mı diye aklıma takıldı.

Editör: TE Bilişim