Mehmet Ali Erbil'in 40 yaş küçük aşkı yayına bağlandı! ‘30 yaşında adamın veremediklerini veriyor’ Mehmet Ali Erbil'in 40 yaş küçük aşkı yayına bağlandı! ‘30 yaşında adamın veremediklerini veriyor’

13 yaşındayken İbrahim Tatlıses tarafından keşfedilen Günel, yıllar önce evlilik hazırlığı yaptığı Reza Zarrab'ın kendisini Ebru Gündeş ile aldattığını öğrenmişti. İhanetle sarsılan Günel, yaptığı açıklamada "Gelinlik provasındayken Ebru Gündeş ile aldatıldığımı öğrendim" demişti.

Azeri kızı Günel'den Ebru Gündeş hakkında zehir zemberek sözler: Konserimi engelledi!

Son olarak, Azeri kızı Günel'den dikkat çeken bir paylaşım geldi.

Azeri kızı Günel'den Ebru Gündeş hakkında zehir zemberek sözler: Konserimi engelledi!

Reza Zarrab'ın ihanetinden dolayı Ebru Gündeş'in kendisine cephe aldığını ve işlerini engellediğini iddia eden Günel, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: "Bilir misiniz ? Yok ya hepimiz biliriz... Rızkı veren Allah'ım tabi ki önü kesilmez, engel olanların bu dünyada cezası büyük. Yaşamadan cehennem veya bilinmez cennete gitmez! Ben bu dünyada 25 yıllık sanat hayatımda hiç kimseye kıskançlık etmedim, rızkını kesmedim, düşmanlık dahi etmedim… Sorarım sorarım da sen hayatımdakini bile bile saklayan duyulmasın diye kendini saf gösteren, gazetecilere para yediren, hala neyin davasındasın? Ne istiyorsun? Olan olmuş gecen geçmiş. Ama sen kötü kalplisin! Kötüsün!"

Azeri kızı Günel'den Ebru Gündeş hakkında zehir zemberek sözler: Konserimi engelledi!

Azeri kızı Günel, açıklamasını şu sözler ile noktaladı: "Tecrübeli yılların şarkıcısı ne oldu? Davet edildin? Korktun mu? Korkma biz misafirperver halkız. Gelen misafire kötülük etmeyiz… Azerbaycan halkı olarak bilirsin… Geçmiş adı üstünde geçmiş? Ben rahatsız olmadım senden ? Senin ekibin 25-30 fark etmez benim ekibim 15 kişi... Benimle beraber ekmek parası kazanıyor hiç mi vicdanı sızlamaz insanın tabi insan olanın? Davet edilir, sanatçı gelir herkes işinde gücünde. Engel olmak büyük günah. Bu kaçıncı kötülüğün? Günahlarının cezasını Allaha havale ettim. Kim bana ne yanlışı varsa Allah'ımdan bulsun. Amin... Bu sahne 3 Temmuz sahnemiz... Aslı da olacak olan 4 Temmuz'du! Rahatsızlık duymuş aynı sahnede olmak istememişmiş… Ama birinci belli ikinci kim? Devam..."