Ay Yapım imzalı yeni FOX dizisi Darmaduman, ilk bölümüyle geçtiğimiz perşembe günü yayınlandı. Dizinin yayınlanmasıyla birlikte sosyal medyada Hafsanur Sancaktutan’ın canlandırdığı Derin ile Aytaç Şaşmaz’ın canlandırdığı Evren karakterinin ilişkisi konuşulmaya başlandı.

Aytaç Şaşmaz'dan Darmaduman açıklaması!

Birbirlerinin en yakın arkadaşı olan Derin ve Evren, Kerem (Mert Yazıcıoğlu) ve Ece’nin (Aslıhan Malbora) İstanbul’daki özel üniversitede arkadaş oldukları ilk kişilerdir.

Evren için Derin onu anlayan tek kadındır. Kerem ve Derin arasında başlayan yakınlığın bu ilişkiyi nasıl etkileyeceği izleyiciler arasında merak konusu oldu.

Erdal Beşikçioğlu dansıyla gündem oldu Erdal Beşikçioğlu dansıyla gündem oldu

Aytaç Şaşmaz'dan Darmaduman açıklaması!

Aytaç Şaşmaz: “Kadın ve erkek yakın arkadaş olabilir.” Canlandırdıkları karakterler arasındaki karşı cinsten yakın arkadaş ilişkisinin gayet normal olduğunu söyleyen Aytaç Şaşmaz, kendisinin de böyle arkadaşları olduğunu söyledi. 

Aytaç Şaşmaz'dan Darmaduman açıklaması!

Hafsanur Sancaktutan: “Bundan rahatsız olmak güven sorunudur.” Karşı cinsten en yakın arkadaş ilişkisinin gayet normal bir şey olduğunu söyleyen Hafsanur Sancaktutan, bunu dert eden kişilerin ilişkilerinde güven sorunu yaşıyor olabileceklerini söyledi. 
 

Editör: TE Bilişim