Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre; Malum, Alp Navruz şu sıralar TRT’de yayınlanan “Yürek Çıkmazı” dizisiyle ekranlarda. Meğer dizi projesi ilk önce Ayça Ayşin Turan’a gelmiş.

Başrol karakteri ‘Zeynep’i canlandırması teklif edilen Turan, senaryoyu okuduktan sonra fikrini alması için sevgilisine okutmuş.

Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz'un ayrılığının perde arkası ortaya çıktı!

Senaryoyu çok beğenen Alp Navruz ise Turan’a bilgi vermeden, menajeriyle birlikte yapımcıyla görüşerek, dizinin erkek başrolünü canlandırmak ve sevgilisiyle yeniden ekranda partner olmak istediğini söylemiş.

ncak bu durum Ayça Ayşin Turan’ın hiç hoşuna gitmeyince, kendisini tekrarlamak istemediğini söyleyerek yapımdan affını istemiş.

Ağustos ayında Ekin Koç’la kamera karşına geçen güzel oyuncu, sevgilisinin rol arkadaşını kıskanmasıyla zor günler geçirmişti.

ÖZEL HABER: Cedi Osman ile eşi Ebru Şahin'den ortak projeye yeşil ışık! ÖZEL HABER: Cedi Osman ile eşi Ebru Şahin'den ortak projeye yeşil ışık!

Bu süreçte ayrılıp yeniden barışan çift, sorunlarını geride bırakmışa benziyordu. Fakat “Yürek Çıkmazı” meselesi de üstüne tuz biber ekince, çift ayrılık kararı almış.