Kızına şiddet uyguladığı iddiası ile gündeme gelen televizyoncu Reha Muhtar hakkında yeni bir iddia daha ortaya atıldı.

Geçtiğimiz günlerde de Reha Muhtar'la ilgili bomba bir iddiada bulunan Deniz Uğur, sosyal medya hesabından kızı Mina Deniz'in babasının evinde yaşadıklarını anlattığı bir video paylaştı. Kızının "10 yaşında babamın evinde alkolik oldum. Beni o eve göndermeyin" dediği videoyla isyan eden ünlü oyuncu, bakanlığa çağrıda bulunmuştu.

Avukat Feyza Altun'dan tartışma yaratacak Reha Muhtar çıkışı: 8 aydır beni taciz ediyor

Yaşanan olayların ardından Reha Muhtar'ın boşandığı eşi Deniz Uğur'un avukatı Feyza Altun, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla aylardır Muhtar'ın tacizine uğradığını söyledi. 

Altun, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Neredeyse 8 aydır Reha Muhtar'ın tacizlerine maruz kalıyorum. Velayet davasına benim siyasi tweetlerimi koyuyor, dosyada avukat olduğumu taraf olmadığımı kestiremiyor. Aylardır dosyaları bırakmam için yapmadığını bırakmadı. Hepsini anlatacağım bir gün korku filmi gibi. Aylardır sürekli benimle ilgili tweet atıyor. Dosyada gerekeni yapmamam için sürekli sözlü saldırıda bulunuyor. Duruşmalara gözlemci talep ediyorum yazılı olarak da Barodan talep ettim." ifadelerini kullandı.