Çağan Atakan Arslan, önceki gün bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıdı. ‘Avatar’ lakaplı sporcu, 'All Star' formatında düzenlenecek Survivor'ın yeni sezonu hakkında dikkat çeken bir yorum yaptı.

Tuba Büyüküstün göz kamaştırdı Tuba Büyüküstün göz kamaştırdı

SMS GİTTİ DÜELLO GELDİ! 

Survivor'da geçtiğimiz sezonlardan farklı olarak SMS yerine 'düello ile eleme' sistemi uygulanacak. Eleme adayı olan dört yarışamcı, birbiriyle parkurda düelloya çıkacak. Eleme potası önce iki adaya inecek, sonra elenen isim belli olacak.

653620dc86b2440bd4eab0b6

2016 yılında şampiyonluk kupasını kaldırmayı başaran, fenomen yarışmanın 2022 sezonunda da adada ter döken isimler arasında bulunan 34 yaşındaki sporcu, Nisa Bölükbaşı'nın şampiyon olduğu All Star'ı 9'uncu olarak tamamlamıştı.

ALL STAR'A NEDEN GİTMEDİ? 

'Söz' dizisi (2017) ve 'Adalet' filminde (2023) kamera karşısına geçerek oyunculuk keriyerine adım atan Survivor Atakan, muhabirlerin "Eski yarışmacılar tekrar parkurlarda mücadele ecek. Siz neden gitmediniz?" sorusununu cevapladı.

653620dc86b2440bd4eab0b8

"BÜYÜK SÜRPRİZ OLABİLİR" 

Avatar Atakan, "Ben bu sezon gitmedim çünkü sinemaya ağırlık verdim. Sonuçta şampiyon oldum. Şimdilerde oyunculuk kariyerine yöneldim. Bu sezonda kimin kazanacağını çok merak ediyorum. Büyük bir sürpriz olabilir heyecanla takip edeceğim" dedi.(Milliyet)

Editör: Melike Merve Kayar