Yeşilçam'ın usta oyuncularından Hülya Koçyiğit'in küçük torunu Aslışah Alkoçlar, iş insanı Kaan Demirağ ile 2021 yılında dünyaevine girmişti. Görkemli düğün sonrası müjdeli haberler de peş peşe gelmişti.

Alkoçlar, evlendiği yılın ekim ayında da ilk oğlu Cem'i kucağına almıştı. Ünlü çift çok geçmeden ikinci bebek haberiyle büyük bir heyecan yaşamıştı. Alkoçlar, geçen aylarda ikinci çocuğunu dünyaya getirmişti.

Çift, doğum sonrasında Ada adını verdikleri kızlarıyla bu pozu vermişti. Mutlu aile tablosuyla sosyal medyada ilgi odağı olan Aslışah Alkoçlar, doğum sonrası fit haline neredeyse hemen kavuşmuştu. Güzelliğiyle anneannesi Hülya Koçyiğit'e çok benzetilen Aslışah Alkoçlar son paylaşımı ile bunu birkez daha ortaya koydu.

Sinemanın acı kaybı! Sinemanın acı kaybı!

Aslışah Alkoçlar'dan anneannesi Hülya Koçyiğit ile dedesi Selim Soydan'lı paylaşım geldi. Londra sokaklarında poz veren Aslışah Alkoçlar kendisini anneannesi Hülya Koçyiğit'in 30 yıl önceki haline benzetti.

Dedesine "Sağ tarafında Hülya Koçyiğit şuan, sol tarafında 30 sene öncesi" diyen Aslışah Alkoçlara takipçilerinden de destek geldi.

Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar Demirağ anneannesine çok benzetildi.