Dilindeki not ve kolyesi olay oldu: Berrak Tüzünataç'dan iddialı pozlar! Dilindeki not ve kolyesi olay oldu: Berrak Tüzünataç'dan iddialı pozlar!

Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan lüks tüketim düşkünlüğü ile biliniyor. Evinin kapılarını "Bi Dolaplar Çeviriyoruz" adlı YouTube kanalına açan Aslıhan Doğan Turan, milyonluk değerdeki çanta koleksiyonu ile şaşırttı.

Aslıhan Doğan Turan: "Lüks hayatımla gündeme gelmekten bıktım"
"Yıllardır sürekli pahalı kıyafetlerim ve çantalarımla gündeme geliyorum. Bundan da çok sıkıldım. Hele ki böyle bir dönemde bunların konuşulması rahatsız edici" diyen Turan, lüks tüketiminden bahsetti.

Aslıhan Doğan Turan: "Lüks hayatımla gündeme gelmekten bıktım"
Değeri 10 milyon TL'yi bulan bir çanta koleksiyonu olan ünlü isim Aslıhan Doğan'ın Hamza Arda ve Asil Aslan adında iki oğlu var. Doğan, çok konuşulan 93 bin liralık hırkasını gelecekteki gelinlerinden birine vereceğini söyledi ve ekledi:


“Ben bir parçayı fiyatı yüksek diye almam. O hırkanın rengini çok sevdim ve Londra seyahatimde aldım. Kendi kendime bir hediyeydi. Eşimin çok güzel bir lafı vardır; ‘Herkes kendi önündeki tabağa baksın.’ Çalışıyorum ve maddi gelirim var. Eşim de çalışıyor ve onun da geliri var. Kime ne aldığımdan.”


Ünlü isim, dolabından 25 parça kıyafeti de bir hayır kurumuna bağışlamak için programının “Dolap” hesabında satışa çıkardı. Kıyafetlerden 13’ü 6 saat içinde satıldı.