Ankara merkezli 21 ilde, sözde kripto varlık alım-satım platformuna yönelik gerçekleştirilen dolandırıcılık operasyonunda gözaltına alınan 127 şüpheliden davranış bilimleri uzmanı ve yazar Aşkım Kapışmak hakkında, 'yapıya insan kazandırma' faaliyetleri iddiasıyla soruşturma yürütüldüğü belirtilmişti.

Unlu Yazar Askim Kapismak Gozaltina 3Hbh Cover

Gözaltına alınan Kapışmak, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada adli kontrolle serbest bırakıldığını duyurdu. Kapışmak açıklamasında şunları kaydetti:

Kapışmak paylaşımında, "Hayatım boyunca hiçbir suç ve organizasyonu içerisinde yer almadığım gibi tüm hayatımı yazdığım kitaplar ve motivasyon konuşmalarından kazanmaktayım" ifadelerini kullandı.

7F55882F 322D 41Fd Ba9D 7A2Cd067E922

SUÇLAMALARI REDDETTİ !

Söz konusu gözaltı işleminin sebebi de medyada yer aldığı ve kamuoyunun da böylece malumu olduğu üzere; yıllar önce sadece tek bir kez motivasyon konuşmacısı olarak katıldığım sayısız şirketten bir tanesinin, bilmemin mümkün olmadığı, faaliyetlerinden ibarettir.Türk adaletine olan sonsuz inancımla, tekrardan ilgi ve desteğiniz için teşekkür eder, en kısa zamanda görüşmek dileğiyle selamlarımı iletirim."

Survivor All Star yarışmacılarının telefonla çekilen fotoğrafları ortalığı karıştırdı! Survivor All Star yarışmacılarının telefonla çekilen fotoğrafları ortalığı karıştırdı!

Editör: Mustafa Kemal Polat