2018 yılında nikâh masasına oturan Aslıhan Doğan Turan ve Arda Turan çifti, mutlu evliliklerini 2018’de dünyaya gelen Hamza Arda ve 2020’de dünyaya gelen Asil Aslan’la taçlandırmıştı. Ünlü çift şimdilerde büyük bir heyecan daha yaşıyor. 

Arda Turan ve Aslıhan Doğan Turan çiftinden bir müjdeli haber daha geldi! İşte çiftin büyük heyecanı

Uyuşturucu alırken yakalanmıştı: Mahkemeden 'Feyza Civelek' kararı! Uyuşturucu alırken yakalanmıştı: Mahkemeden 'Feyza Civelek' kararı!

Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre; başarılarla dolu futbol kariyerini noktaladıktan sonra, antrenörlük eğitimi alarak Eyüpspor’un başına geçen Arda Turan’ın eşinden hamilelik haberini alınca mutluluktan havalara uçtuğunu öğrendim.

Arda Turan ve Aslıhan Doğan Turan çiftinden bir müjdeli haber daha geldi! İşte çiftin büyük heyecanı
Instagram’daki 340 bin, YouTube’da 137 bin takipçisiyle sosyal medyanın etkin isimlerinden olan Aslıhan Turan, Asil Aslan’ın doğumunun hemen akabinde yeniden bebek sahibi olmak istediğini söylüyordu. Kalabalık aileleri sevdiğini söyleyen Turan, sağlık nedenleriyle bu özlemi için beklemek zorunda kalmıştı. Şimdi Allah gönüllerine göre vermiş; sağlıkla kucaklarına almalarını diliyorum...