Bir dönem yaşadığı sağlık sorunlarıyla gündemde olan Arda Kural oyunculuğu bıraktı. Esra Ezmeci'nin programına katılan Arda Kural, bilinmeyenlerini anlattı: "Çok fazla boyutsal düşünce kafamı karıştırdı. Üstün düşünme sonucu yalnızlaştım. Çocukluğumdan beri yıldızım ve IQ yüksekti. Çok düşünmek zarar veriyor. Tüm sorun bu. Allah olmasa çok mutsuz olurdum.”

ALLAH AŞKI İÇİN YANIP TUTUŞTUM

Aşkın şeytani bir şey olduğunu söyleyen Kural, “Tek taraflı bir aşk yaşadım. Aşk iki kişinin birbirine ait olması değil, ait olmaması oluyor. Aşk şeytani birşey. Bencil bir duygu. Flörtözüm ama 15 yıldır aşk yok hayatımda. Allah aşkı için yanıp tutuştum. İslam felsefesini araştırdım. Namaz kıldım. Kuran-ı Kerim okudum” dedi.

Whatsapp Image 2024 06 29 At 14.29.49-1

İbrahim Tatlıses, ameliyattan sonra konser verdi İbrahim Tatlıses, ameliyattan sonra konser verdi

ARTİSTLİK BANA GÖRE DEĞİL
Arda Kural, gelecek planlarından da behsetti ve “ Madencilik ile ilgileniyorum. Altın tüccarlığı, elmas tacirliği yapmak istiyorum. Evimin bir odasını atölyeye çevirdim. 5 yıl sonra zengin olacağım.” dedi.
Oyunculuğu başaramadığını düşünen Arda Kural “ Artistlik bana göre değil. Tabii tanınmak güzel bir duygu ama bu piyasada iyi olmak temiz kalmak tuttunmak zor” diye konuştu.

Editör: MagazinBurada Editör