TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olarak katılan Ankaralı Ayşe,  13 yıl önce arkasında dans ederek ünlenen Demet Özdemir hakkında konuştu. 

Eski eşler Merve Boluğur ve Mert Aydın cephesinde bomba gelişme! Eski eşler Merve Boluğur ve Mert Aydın cephesinde bomba gelişme!

Şarkılarıyla ve dansıyla geniş bir hayran kitlesine ulaşan Ankaralı Ayşe, Demet Özdemir hakkındaki görüşlerinden şu sözlerle bahsetti: 

"Ablasıyla birlikte programa geliyorlardı. Dansçı olarak programa geliyor ve ekmeğini bu şekilde kazanıyordu. Güçlü kadınlar her zaman desteklerim. Demet'in naifliği ve güzel güzel giyinmesi unutmuyorum. İşine olan saygısı ve duruşunu unutmuyorum. Ben ekibimde kim gönüllü kim gönülsüz çalışıyor bakardım. Gönülsüz bir insanı ekibimde istemezdim. Demet'te ünlü olacak bir enerji vardı.

Ankaralı Ayşe'den Demet Özdemir itirafları! Özdemir'in kazancı...

"PROGRAM BAŞINA 50 TL ALIYORDU!"

Bir insan işine sadık, işine saatinde geliyorsa ve görevini eksiksiz bir şekilde yerine getiriyorsa başarı kaçınılmaz oluyor. Demet'i kadroya ben seçmedim. Yapımcımız seçiyordu. Demet ve ablası bir dans okulundan gelmişti. O günün parasına program başına 50 TL alıyordu. Program da 2010 yılında çekiliyordu. Haftada bir gündü programdı"