ÖZEL HABER: Sema Ergenekon yeni sezon için sürpriz sinyali verdi! ÖZEL HABER: Sema Ergenekon yeni sezon için sürpriz sinyali verdi!

Ünlü türkücü Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş 2021 yılında yaşadığı koronavirüs rahatsızlığı sebebiyle hayatını kaybetmişti. 

Alişan'dan gözyaşlarına boğan paylaşım! Ölen kardeşini doğum gününde andı!

Kardeş acısıyla adeta yıkılan Alişan ise kardeşinin doğum gününde yaptığı paylaşım ile takipçilerini gözyaşlarına boğdu. 

Alişan'dan gözyaşlarına boğan paylaşım! Ölen kardeşini doğum gününde andı!

Sosyal medya hesabında aile fotoğraflarıyla hazırladığı küçük bir slaytı paylaşan Alişan, paylaşımına "Zor bir gün... 12 Mayıs 1983…Doğduğun gün dün gibi aklımda. 7 yaşındaydım ve babaannemlere bırakmışlardı annemle babam beni. Çok güzeldi her şey, ta ki 21 Temmuz'a kadar… Ne yazsam içimi soğutmayacak, acımı dindirmeyecek. Sana yazacağım ve hep söyleyeceğim tek şey var. Beni yaşadığım müddetçe gururlandırman, iyi bir kardeş, evlat, baba, amca, arkadaş, dost oldun. Senden sonra zor her şey çok zor. Gözün arkada kalmasın ben hep yanlarındayım emanetlerinin. Seni çok seviyorum kardeşim, çok seviyorum. Allah'ım seni aldı ve şehit makamında en güzel yerde bizi kavuşacağımız güne kadar bekle olur mu?" notunu düştü. 

Alişan'dan gözyaşlarına boğan paylaşım! Ölen kardeşini doğum gününde andı!

Ünlü türkücünün eşi Buse Varol'da Tektaş'la vermiş olduğu pozu "Canım Selçuk'um, çocuklarımın biricik amcası... Keşke olsan yanımızda, yine eskisi gibi telefonda konuşsak dakikalarca dertleşsek. Bizden daha güzel bir yerde olduğunu biliyorum. Çok özledim seni... Umarım cennetin en güzel yerindesindir. Ömür boyu kalbimin içindesin. Seni çok seviyorum. İyi ki bu dünyaya gelmişsin, geçmişsin. Bu dünyada güzel kalbinle herkese dokunmuşsun" sözleriyle paylaştı.