Bu yazın aşkına güzel oyuncu Alina Boz ve işletmeci-yönetmen Umut Evirgen imza atmıştı. Yaz başından beri birlikte olan çift Yunanistan’da tatil yapmış, aşk pozları sosyal medyayı sallamıştı.

Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre; ikili, birbirlerine yıldırım aşkıyla tutulmuş. İlk görüşte aşkta hızlı gelişmeler var. Çift, Yunanistan’daki aşk tatilinden sonra Marmaris’e geçti ve şimdi büyük bir adım daha atmaya karar verdi.

İkili, yaz tatilinin ardından İstanbul’a döndükten sonra birlikte yaşayacak. Aldığım bilgiler, Alina Boz’un, Emirgan’a, Umut Evirgen’in yanına taşınacağı yönünde. Evirgen’in, yuvasını sevgilisiyle paylaşacağı için çok mutlu olduğu ve şimdiden hazırlıklara başladığı da gelen bilgiler arasında.

NE OLMUŞTU?

Didem Kınalı'dan mülteci isyanı! Didem Kınalı'dan mülteci isyanı!

Alina Boz ve 4 yılık sevgilisi Mithat Can Özer'den evlilik beklerken ayrılık gelmişti. Geçtiğimiz günlerde yollarını ayırma kararı alan çift, herkesi şaşırmıştı. Öne sürülen iddialara göre aralarında bir süredir problemler yaşayan ikili, yaklaşık 1 ay önce ilişkiyi sonlandırma kararı almıştı.

Editör: İlayda Dülger