Ali Sunal,  4. Sanat ve Sanayi Günleri'nin konuğu oldu. Sanatçı, Zafer Kutanoğlu ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte söyleşiye katıldı.

İrem Derici en büyük hayalini açıkladı: "Pavyon açmak istiyorum" İrem Derici en büyük hayalini açıkladı: "Pavyon açmak istiyorum"

"KEMAL SUNAL SAYESİNDE ORTAYA ÇIKTI"

Sunal, "Bu güzel projeler insanlara dokunma fırsatı sağlıyor" dedi. ‘G’üldür Güldür Show’un babası Kemal Sunal sayesinde ortaya çıktığını anlatan Ali Sunal, "Kemal Bey'in bana öğrettiği en önemli derslerden biri, 'Takdiri daima seyirciye bırakıp sürekli onlardan öğrenmek' demesiydi. 'Güldür Güldür Show' da bu bakış açısıyla doğdu. Skeçler hep gündelik yaşamdan, seyircinin her an temas ettiği yaşantılardan esinleniyor. Yaşamın her alanına sanatın diliyle ince eleştiriler getirip, kimi zaman seyircinin sesi, kimi zaman kulağı oluyoruz. Bu nedenle 'Güldür Güldür Show', her tiyatro sahnesi gibi bizim için bir okul. İyi oyuncu olmanın ve sürekli öğrenmenin okulu" dedi.

ali sunal

"HIZLANDIRILMIŞ İNGİLİZCE KURSUNA YOLLUYORUZ"

Altın Kelebek Ödül Töreni'nde 'Güldür Güldür Show' ekibinin Kerem Bürsin'in İngilizce konuşmasını ti'ye almasına Sunal, "Onur Atilla'nın yeteneğini pekiştirmek için hızlandırılmış İngilizce kursuna yolluyoruz. Allah korusun Kerem Bürsin bir cümle daha söyleseydi bizim kardeşimiz mağdur olacaktı. O mağduriyeti kaldırmak için ekip 2-3 dil bilecek. Teşekkürler de lazım oluyor" diyerek, espri yaptı. Ekibin ödül töreninde Kıvanç Tatlıtuğ'a da göndermede bulunmasına, "Kıvanç da görülesi... Ben de birkaç kere gördüm mutluyum" diye konuştu.

onur atilla

 "KEMAL SUNAL KANUNU OLARAK ANILSIN İSTİYORUM"

Türk sinema tarihine damga vuran usta oyuncu Kemal Sunal için açılan 'telif hakkı' davası sorularına sanatçı, "Kemal Sunal filmlerinde, babamın hakkı olduğunu düşünüyoruz. Kemal Sunal diye anılan filmlerde maalesef Kemal Sunal'ın hakkı yok. Onun mücadelesini veriyoruz. Her zaman hukuka inandık. Kazanılmış davalar var ama devam ediyor. Amacım bir neticeye bağlansın. En çok sömürülen babam olarak, ilk sonuç alan isim Kemal Sunal olsun istiyorum. Nasıl futbolda Bosman kanunu varsa bu da Kemal Sunal kanunu olarak anılsın istiyorum" ifadelerini kullandı.