ABD Ulusal Havacılık ve Uzay Ajansı NASA, Çarşamba akşam saatlerinde yaklaşık yedi aydır yürüttüğü Tanımlanamayan Uçan Nesne (UFO) ve Tanımlanamayan Hava Fenomeni (UAP) ile ilgili ilk kez halka açık basın toplantısı düzenleyeceğini açıkladı.

23 yaşındaki şarkıcı Aleyna Tilki bu açıklamanın ardından Twitter hesabından ilginç açıklamalar yaptı.

aleyna tilki4İddialı sahne kostümleriyle magazin basınında adından sıkça söz ettiren genç popçu "NASA, artık sen de toplumun bir parçası ol, toplumun farkındalığını yönetmeye kalkmadan... Uzaylıları itiraf edin bir an önce, rahat rahat takılalım o ırklarla. Birbirimize ihtiyacımız var" diye yazdı.

Paylaşımlarına devam eden genç şarkıcı, "Yarım yamalak bir bilgi de olmasın bu, toplumu algı olarak yönetmek oluyor.
Net bir şekilde uzaylı kardeşlerimiz, arkadaşlarımız kankalarımızla aramızdaki o köprüyü oluşturmaya adım atın. Kolaylaştırın biraz bu işleri" ifadelerini kullandı.

aleyna tilki5

Ece Erken'i çıldırtan fotoğraf! 'Alıştım şerefsizlere' Ece Erken'i çıldırtan fotoğraf! 'Alıştım şerefsizlere'

"Uzaylıları merak edişimiz, içimizdeki uzayı görmeye bir adım atmaktı bence..." diyen Tilki, "Duygu dünyamız ve bedenimizdeki uzayla daha kolay tanışmamızı sağlayabilir diğer uzaylılar. Madem en büyük yatırımlar insanın kendisi dışındaki uzaya yapılıyor, o zaman uzaylılarla buluşmak hakkımız" mesajını yazdı.

"Hepimiz bir bütünüz. Uzaylıları anlamak bizim kendimizi de anlamamız olacak. Daha çok canlı farklı cinsle iletişim kurmak istiyoruz."

aleyna tweet

Aleyna Tilki'nin bu ilginç açıklamalarına; "İnsanlardan bıkmışımdır", "Uzaylılar kötü de olabilir, hemen güvenme" ve "Ablam uzaylıların sarı saçlı mavi gözlü olduklarını duydum" gibi esprili yorumlar geldi.

aleyna tilki2