Aleyna Tilki, geçtiğimiz gün Akmerkez’de kameralara yansıdı. Muhabirlerle arabasına binmeden önce ayaküstü sohbet eden genç şarkıcı hem koronavirüs pandemisiyle ilgili düşüncelerini paylaştı, hem de yeni projelerinden bahsetti.

“AMERİKA VE İNGİLTERE’YLE ÇALIŞIYORUM”

“AMERİKA VE İNGİLTERE’YLE ÇALIŞIYORUM”

Yurt dışı projeleri sorulan Aleyna Tilki, “Amerika ve İngiltere’yle çalışıyorum şu an. Çok güzel bir sistem kurduk. Ben stüdyodayken, ses kayıtlarım Amerika’daki ve İngiltere’deki ses masasına gidiyor. Şu an İngilizce albümü hazırlıyoruz. Ama albümün çıkmasını beklemeyeceğiz. İngilizce şarkı gelecek inşallah yakında” ifadelerini kullandı.

“TÜRKİYE HAYATIMDA HER ZAMAN OLSUN İSTİYORUM”

“TÜRKİYE HAYATIMDA HER ZAMAN OLSUN İSTİYORUM”

Yurt dışı çalışmalarının yanı sıra Türkiye’de de projeleri olduğunu söyleyen genç şarkıcı, “Türkiye hayatımda her zaman olsun istiyorum” dedi ve ekledi: “O yüzden Türkiye’deki kariyerime de dünya kariyerim kadar özen gösteriyorum.”

“MÜZİK HİÇ DURMAMALI”

Pandemi sebebiyle konserlerin iptal olması hakkında konuşan Tilki, “Ben konser vermiyorum şu anda.  Müzisyenlerin hepsi işsiz kaldı. Korona olduğu için ne yapsak olmuyor. Şimdi sahneye çıksak; hadi eller havaya, herkes oynasın desek, ölüme bile sebep olabilir. Bir yandan de işsizlik var. Çok kafa yoruyorum buna. Bu konuda projelerim de var.” dedi ve çok detay vermeden kısaca projelerinden bahsetti.

“MÜZİK HİÇ DURMAMALI”

İbrahim Tatlıses, ameliyattan sonra konser verdi İbrahim Tatlıses, ameliyattan sonra konser verdi

Başka türlü konserler vermeyi düşündüğünü söyleyen genç şarkıcı “İnstagram canlı yayını gibi değil, umarım yakında onu yaparız. Hem müzisyenler iş yapar; hem insanların sağlığı tehlikeye girmez. Bence müzik hiç durmamalı. Ama yeni normale göre bir şeyler yapmamız gerekiyor. Özellikle ekibim adına telaşlıyım. Aklımdaki proje olursa umarım herkes müziğini yapmaya devam eder.”

Aleyna Tilki hakkındaki diğer haberler

Editör: TE Bilişim