Son dönemde Demet Akalın ile girdiği “Dünya Starı” polemiğiyle gündemden düşmeyen Aleyna Tilki, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda görüntülendi. 

Aleyna Tilki Rol Aldığı Diziden 2 Milyon TL Kazandı mı? İlk Kez Açıkladı..

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Tilki, Retrograde adlı şarkısı için olumlu yorumlar aldığını ve dünya starı olmasının yakın olduğunu söyledi. 

“ÇOK DESTEK GÖRDÜM..”
Aleyna Tilki, Demet Akalın’ın “Dünya starı olacağım dedi çocuk dizisinde oynuyor” sözlerinin hatırlatılması üzerine şöyle konuştu:
“Çok destek gördüm, inanılmaz derecede... Gerçekten iyi işten, iyi müzikten anlayan ve ne kadar başarılı bir ekiple çalıştığımı kavrayabilecek birçok insan bana çok güzel destek verdi.”

 Kızılcık Şerbeti'nin 'Apo'su Settar Tanrıöğen'in sağlık durumuna ilişkin yeni gelişme  Kızılcık Şerbeti'nin 'Apo'su Settar Tanrıöğen'in sağlık durumuna ilişkin yeni gelişme

Aleyna Tilki Rol Aldığı Diziden 2 Milyon TL Kazandı mı? İlk Kez Açıkladı..

"ARTIK ABLA OLDUM PARA KONUŞAMAM.."
Aleyna Tilki ayrıca başrolü Cemal Can Canseven’le paylaştığı İşte Bu Benim Masalım dizisinden 2 milyon TL aldığı iddialarıyla ilgili konuştu. Şarkıcı, “Çocukken böyle sorulara cevap veriyordum ama artık abla oldum. Biraz ayıp geliyor böyle para konuşmak. Olabilir, gerçeklik payı var” dedi.