2021 yılında 'Bedelini Ödedim' ile müzik kariyerine adım atan Aleyna Kalaycıoğlu, Almanya seyahati dönüşü İstanbul Havaalanı'nda görüntülenmiş, "Berlin'de klip çektik. Başıma da bir olay geldi. Sanırım dolandırıldım" açıklamasıyla adından söz ettirmişti.

Survivor Yaman: Yarışmadan sonra akrabalarım arttı! Survivor Yaman: Yarışmadan sonra akrabalarım arttı!

''Alman yönetmenler bulduk, ön ödemeyi de yaptık ama telefonlarımızı falan açmadılar. Klip çekimi için 10 bin euro dolandırıldım. Ben de çok sinirlendim. Klibi Türk bir yönetmene çektirdik, yine ne varsa Türkler'de var.''

Aleyna Kalaycıoğlu önceki gün Bebek'te görüntülendi. Aracına gittiği sırada muhabirlerin sorularını yanıtlayan şarkıcı "Birkaç gündür hastanedeydim. Kalın bağırsak enfeksiyonu yaşadım. Yeni yeni kendime geliyorum diyebilirim" dedi.

Bir iki hafta sonra yeni şarkı çıkaracağını ve ünlü bir isimle birlikte düet yapacağını söyleyen şarkıcı "Detay vermeyeyim ama harika bir iş geliyor. Son okumalarını yapacağım" dedi.

Yeni şarkısını kendi yapım şirketinden çıkaracağını söyleyen Kalaycıoğlu "Çok ağzım yandı, artık kendi işimi kendim yapacağım, Berkay’da da bayağı sıkıntılı şeyler yaşadım, şarkımın gelirlerini vermedi, kötü durumlar yaşadım, kendisiyle defalarca görüştüm, hakkettiğim gelirleri bana vermesi onu yoksul yapmayacaktı, ben de biraz daha emin adımlarla yürümek istiyorum artık" diyerek Berkay'a olan kızgınlığını dile getirdi. 

Editör: İlayda Dülger