Habertürk yazarı Nagehan Alçı'nın kocası Rasim Ozan Kütahyalı, bir dönem ekranda birlikte program yaptığı futbol hakemi ve yorumcu Ahmet Çakar'ın öldüğünü duyurdu. Kütahyalı'nın açıklamasının yalan olduğu sonradan anlaşıldı ama Kütahyalı'nın Çakar için söyledikleri sosyal medyada tepki çekti.

Wanda Nara'dan Icardi ile ilk gece itirafı: Her şeyi vermeye alışık değildim Wanda Nara'dan Icardi ile ilk gece itirafı: Her şeyi vermeye alışık değildim

Rasim Ozan Kütahyalı, paylaşımıyla gündeme oturdu. "Ahmet Çakar hastalanmıştır" notuyla bir video yayınlayan Kütahyalı, "Vasiyeti gereği ona pamuğu ben tıkayacağım. Vasiyet etti. Yapacağım bir şey yok. Pamuğu tıkamak zorundayım" ifadelerini kullandı.

sinan engin ahmet çakar

"ÇOK ÜZGÜNÜZ AHMET HOCAYI KAYBETTİK"

Rasim Ozan Kütahyalı, "Ahmet Çakar hastalanmıştır" ifadesiyle paylaştığı videoda, "Çok üzgünüz Ahmet hocayı kaybettik. Yarın Şakirin Cami'nde kılınacak namazdan sonra Zincirlikuyu Mezarlığı'na defnedeceğiz. Lütfen sevenler gelsin, bütün hakem camiası gelsin. Vasiyeti gereği ona pamuğu ben tıkayacağım. Vasiyet etti. Yapacağım bir şey yok. Pamuğu tıkamak zorundayım." dedi.